Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Gewauwel in de Westerse media: Poetin zou een Duitse regime change beogen (https://forum.politics.be/showthread.php?t=229699)

zonbron 10 maart 2016 18:56

Gewauwel in de Westerse media: Poetin zou een Duitse regime change beogen
 
Als U dacht dat de Westerse media niet lager kon zakken, dan hebt U zich vergist...




Poetin heeft ook ARD opgekocht, ROFL!


Met dit duister plan wil Poetin Merkel ten val brengen
http://www.hln.be/hln/nl/960/Buitenl...-brengen.dhtml

Rusland werkt gestaag aan de destabilisering van Duitsland. De Duitse geheime diensten waarschuwen dat Poetin bondskanselier Merkel ten val wil brengen.

De vergadering van het toezichtorgaan van het Duitse parlement was nochtans strikt geheim maar toch is de hallucinante slotconclusie uitgelekt.
Midden februari informeerden de inlichtingendiensten de aanwezigen over de pogingen van Rusland om zich te mengen in de Duitse politiek met behulp van propaganda. Het doel van Poetin is het bewerkstelligen van een machtswissel. De vluchtelingencrisis komt daarbij als geroepen. Zo meldt de Duitse krant Bild.


Ophitsen


Moskou zou de twee miljoen etnische Russen in Duitsland willen ophitsen om te betogen tegen de Duitse regering

Volgens de geheime diensten wil het Kremlin de twee miljoen etnische Russen die in Duitsland leven, manipuleren. Moskou zou deze groep ophitsen om te betogen tegen de Duitse regering. Dergelijke demarches zijn lang op voorhand gepland en allerminst spontaan.


Daarenboven probeert Rusland ook via de media de Duitse regering en Merkel in het bijzonder in een kwaad daglicht te stellen. Duitsland wordt daarbij bewust, ook met foutieve berichtgeving, in diskrediet gebracht. Zo worden bijvoorbeeld etnische Russen in interviews opgevoerd die zogenaamd naar Rusland zijn teruggekeerd omdat ze zich niet meer veilig voelden in Duitsland omwille van de massale toestroom van vluchtelingen.

Verzonnen

Recent nog was er opschudding toen Lisa F., een Duits meisje van Russische afkomst, beweerde het slachtoffer te zijn van een aanranding door vluchtelingen in Berlijn. De politie stelde vast dat het verhaal was verzonnen. Dit geval nam de Russische Minister van Buitenlandse Zaken te baat om Duitsland ervan te beschuldigen problemen met migranten onder de mat te schuiven. Het leidde tot een protestmars van etnische Russen in Berlijn. De betoging werd veelvuldig opgevoerd en becommentarieerd in de Russische media.

Afgelopen weekend waarschuwde ook Janis Sarts, chef van het NAVO-communicatiecentrum in Letland, voor de Russische inmenging in de Duitse politiek. Tegen de Britse krant 'The Observer' zei hij: "Rusland bouwt een netwerk uit dat het volledig controleren kan. Daar maken ze gebruik van om het politieke proces te sturen. Het Kremlin test uit of ze in zo'n groot en stabiel land een dynamiek kan op gang brengen die leidt tot een machtswissel."

Poetin en Merkel leven al langer op gespannen voet. Bronnen dicht bij het Kremlin vermoeden dat de Russische president haar wil ten val brengen uit wraak voor de westerse sancties tegen zijn land.

Wat een debiele prietpraat in onze luizige krantjes, het herinnert me aan dat moment waar de westerse media zei dat Poetin de terroristen naar de hel bombardeert om zo Europa vol met vreemdelingen te laten stromen.

Beste mensen, Europa laten volstromen met illegalen... daartoe is Merkel gans op haar eentje toe in staat. Net zoals mevrouw perfect in staat is zichzelf naar de guillotine te voeren, de Duitse regering en zelfs gans de EU te laten 'vallen'. Remember, ' Wir schaffen das '... Duitsland is zeer ziek, Poetin verandert daar niets aan.

zonbron 10 maart 2016 19:07

"Rusland bouwt een netwerk uit dat het volledig controleren kan. Daar maken ze gebruik van om het politieke proces te sturen. Midden februari informeerden de inlichtingendiensten de aanwezigen over de pogingen van Rusland om zich te mengen in de Duitse politiek met behulp van propaganda. Het doel van Poetin is het bewerkstelligen van een machtswissel. De vluchtelingencrisis komt daarbij als geroepen. Zo meldt de Duitse krant Bild.

Ronduit belachelijke conspiracysprookjes!

Ongetwijfeld wilt het Westen enkele Russische zenders uit de lucht halen en de steun van de Westerse bevolking aan meneer Poetin demoniseren/minimaliseren/afstraffen...

To be continued...

Another Jack 10 maart 2016 19:16

Gelukkig hebben we nog het betrouwbare RT....

Johan Bollen 10 maart 2016 19:40

Als je zelf een dief bent zie je overal dieven.

Another Jack 10 maart 2016 20:01

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen (Bericht 8023031)
Als je zelf een dief bent zie je overal dieven.

Wat ben je wanneer je overal complotten ziet?

Thuleander 10 maart 2016 20:08

Citaat:

Moskou zou deze groep ophitsen om te betogen tegen de Duitse regering.
Mensen van een ander land ophitsen tegen hun regering?
Allez, wie verlaagt zich nu tot zo'n smerige strategieën.


https://www.youtube.com/watch?v=rQnXo2HMriQ


Johan Bollen 10 maart 2016 20:12

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Another Jack (Bericht 8023051)
Wat ben je wanneer je overal complotten ziet?

Paranoide. Als je er nergens ziet 'goedgelovig'.

Johan Bollen 10 maart 2016 20:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Thuleander (Bericht 8023058)
Mensen van een ander land ophitsen tegen hun regering?
Allez, wie verlaagt zich nu tot zo'n smerige strategieën.


https://www.youtube.com/watch?v=rQnXo2HMriQ


Die zit. En veel duidelijker dan de insinuaties rond de Russen. Tenzij iemand een video kan tonen van Lavrov die op de grote markt in Brussel staan te roepen voor de val van de corporatieve regimes die Europa in hun greep hebben.

eno2 10 maart 2016 21:30

Het is een feit dat de bombardementen van Poetin op de gematigde rebellen de vluchtelingenstroom vergroot.

Maar in feite is het G.Bush en Blair die de regio gedestabiliseerd hebben in de eerste plaats, onder valse voorwendsels.

eno2 10 maart 2016 21:31

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen (Bericht 8023065)
Paranoide. Als je er nergens ziet 'goedgelovig'.

Goedgelovig als je nergens complotten ziet? 8O8O

zonbron 10 maart 2016 21:34

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door eno2 (Bericht 8023144)
Het is een feit dat de bombardementen van Poetin op de gematigde rebellen de vluchtelingenstroom vergroot.

Maar in feite is het G.Bush en Blair die de regio gedestabiliseerd hebben in de eerste plaats, onder valse voorwendsels.

Zijn er ook gematigde Belgen bij die gematigde rebellen? Onze jongens, de 'Syriegangers'? Komen ze nu terug naar huis?

Libro 10 maart 2016 22:00

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door eno2 (Bericht 8023145)
Goedgelovig als je nergens complotten ziet? 8O8O

Ja: ook al overdrijven sommige conspiracy nuts, het blijft een feit dat er héél veel achterkamertjespolitiek is, vriendjespolitiek, politiek die elke logica tart enz.

OT: Je zou haast wensen dat het waar was.

eno2 10 maart 2016 22:14

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door zonbron (Bericht 8023149)
Zijn er ook gematigde Belgen bij die gematigde rebellen? Onze jongens, de 'Syriegangers'? Komen ze nu terug naar huis?

Er zijn zeer onlangs 25000 profielen van Daesh strijders gelekt. Die bedoel ik niet.

zonbron 11 maart 2016 04:41

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door eno2 (Bericht 8023218)
Er zijn zeer onlangs 25000 profielen van Daesh strijders gelekt. Die bedoel ik niet.

Dat is geen antwoord en U weet dat. Probeer nog eens als dat lukt.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:45.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be