![]() |
Moslims keuren terrorisme goed
Moslims keuren het terrorisme goed. Mochten ze het niet goed keuren, dan zouden ze de most wanted terrorist van Europa niet hebben helpen verbergen. Het mag nu wel duidelijk zijn dat hij hierbij hulp gekregen heeft.
Ook de reacties bij het politie optreden liegen er niet om. Ze spuwen echt op onze waarden in onze samenleving. Aangezien ze er op spuwen, horen ze hier ook niet thuis. Voor mij is het duidelijk: Molenbeek is een rattennest dat dringend dient onder handen genomen te worden. Enkele linken om mij stelling te illustreren: http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20160318_02191496 http://www.hln.be/hln/nl/32616/Terre...dhtml?show=art |
Citaat:
Enkele moslims keuren het terrorisme goed. |
Citaat:
|
't Is in hun ogen geen terrorisme, 't is de legitieme strijd van de moslim, voorgeschreven in zijn oorlogshandboek, voorgedaan door de ultieme mens, hun grote voorbeeld; de moordende, koppensnellende, karavaanrovende profeet; de 'kleine' jihad.
Hoe zouden ze dat kunnen of durven afkeuren. |
Feit is ook dat we dat tuig uit Molenbeek hier nooit meer buiten krijgen. Ze hebben allemaal een Europese nationaliteit. Met dank aan de linkse vriendjes.
|
Zelfs in Wallonië snappen ze dat de moslimgemeenschap Abdeslam zeer goed heeft geholpen:
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Opkuis, graag. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ik denk eerder dat er enkele het niet goedkeuren. |
Citaat:
Les 1: de ideale schuilplaats: A) In een klein Ardeens dorpje waar ze om de drie maanden een Marokaan zien B) In een grootstad, in een buurt waar vooral Marokanen leven Wat zal het zijn: A of B?? |
Citaat:
Ik ken(de) buurt redelijk goed. Vroeger een relatief veilige buurt. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:13. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be