![]() |
paardenvijgenplaag volgens het vlaams blok
Ramp o ramp ! Het centrum van de wereld, Wuustwezel, kreunt onder een invasie van paardendrollen volgens een ouwe tante van het vlaams blok die wat doortrapt.
Dit is het volkje dat het politiek personeel van het blok vormt : losers, nitwits, frustraten en minder prettig gestoorden. Geniet mee : http://www.hln.be/hln/nl/17541/Het-l...t-viraal.dhtml Hier zie je ons aankomend politiek talent live gesticuleren en geluid + speeksel produceren http://atv.be/nieuws/paardendrollen-...ustwezel-30010 Beroep van deze roeptoeter van het blok : invalide :lol::lol::lol: Deze partij heeft toch écht iets met fecaliën. |
Is dit nu dat beruchte 'extreem rechts' waar we zo bang voor moeten zijn volgens de media en de gevestigde orde?
|
[quote=Pandareus;8132102]Ramp o ramp ! Het centrum van de wereld, Wuustwezel, kreunt onder een invasie van paardendrollen volgens een ouwe tante van het vlaams blok die wat doortrapt.
Dit is het volkje dat het politiek personeel van het blok vormt : losers, nitwits, frustraten en minder prettig gestoorden. Geniet mee : http://www.hln.be/hln/nl/17541/Het-l...t-viraal.dhtml Hier zie je ons aankomend politiek talent live gesticuleren en geluid + speeksel produceren http://atv.be/nieuws/paardendrollen-...ustwezel-30010 Beroep van deze roeptoeter van het blok : invalide :lol::lol::lol: Citaat:
Kleinzerig .... armzalig .... uitgekiemd .... verhaaltje van Pandy..ohere iedereen ergert zich wel aan iets hedendaags .... sommige zelfs aan een badmeester ...:roll: |
Van "rechtse" mest gaan de "linkse" triestige planten nadenken. LOL.
|
Citaat:
|
Pff,het regent al dagen aan een stuk natuurlijk ligt er niks,eens zien hoe jullie zouden reageren moest er elke dag paardenstront voor je deur ligt.
|
Citaat:
|
Een punt ? Zij gaat op stap in het bos, op zoek naar stront om erover te kunnen neuten. Dit gaat niet over haar garage. Gewoon een ouwe zaag die zich belachelijk maakt op de regionale televisie.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Met eigen mandatarissen kunnen lachen getuigt van een gezonde zin voor relativering.
Ik vind daar hier geen spatje blijk van. Zurig partijtje. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
voor niks dan?? das wel geld da welle allemoal moete betalen hè.... op wa trekt da nu?? |
Citaat:
It's all about timing... |
Citaat:
|
Citaat:
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:55. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be