Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Immigratie en integratie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Tusk: ‘Vluchtelingenopvang in EU dicht bij limiet’ (https://forum.politics.be/showthread.php?t=234616)

Universalia 4 september 2016 10:14

Tusk: ‘Vluchtelingenopvang in EU dicht bij limiet’
 
BRON

Detail tekst:

Citaat:

De capaciteit voor de opvang van vluchtelingen in de Europese Unie ‘heeft haar limiet bereikt’. Dat heeft Europees president Donald Tusk zondag gezegd in de marge van de G20-top in Hangzhou.
Foutje Tusk, we zitten al héél lang ver over die limieten heen.

Die limieten, als die er ook ooit geweest zijn want er zijn zo van die figuren die er echt niet willen met stoppen: de reden laat staan het 'Paard van Troje' tegen willen houden.

Ik blijf nog steeds van mening dat het ging om Syriërs, die in de eerste instantie van een tijdelijke humanitaire hulp konden 'genieten', niet héél Afrika dat voet aan de grond moet zetten in de EU. :roll: :roll:

djoebidoebidoe 4 september 2016 12:03

Citaat:

Volgens Tusk doen de drie grootste landen van de G20 - de Verenigde Staten, Rusland en China - te weinig en nemen zij bijna geen vluchtelingen op
Gaat Europa nu ook jammeren bij ....Rusland??? Zijn er dan geen sancties tegen... Rusland?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:11.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be