![]() |
Iedere dag 58 automobilisten betrapt zonder rijbewijs
En we hebben het dan nog enkel over degenen die gepakt worden. Een veelvoud wordt wellicht niet gepakt.
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Maar er zijn er altijd die hardleers zijn. |
Citaat:
|
Citaat:
http://nieuws.vtm.be/binnenland/1614...nder-rijbewijs |
Pakkans is dan ook zo goed als nul. Flikken zitten nu eenmaal liever in hun combi te dagdromen of de brave burger te flitsen en te koeioneren. Plus twee rijbewijzen hebben is een fluitje van een cent. Kans bij controle dat ze het effectief gaan navragen is al helemaal nihil. Mijn conclusie : flikken doen hun werk helemaal niet en incasseren maandelijks een mooi loon voor niets of weinig te doen = luieriken.
|
Logisch als je de ridicule obsessie met snelheid en het non-beleid dat daar op alle niveaus uit voorkomt bekijkt. Dat heeft niets met verkeersveiligheid te maken, dat heeft alles met quick en easy cash te maken.
Als je in een politierechtbank mildere straffen (qua boete en qua rijverbod) gaat uitdelen voor mensen die in een blinde, haakse bocht voorbijsteken, of voor mensen die met een ferm stuk in hun kloten een straat vol geparkeerde wagens aan gort rijden, en je gaat hen die op een snelweg wat te snel gaan een zwaardere straf geven (sic, witnessed that myself), dan moet je niet verwachten dat de gestraften de hun opgelegde straf uberhaupt serieus gaan nemen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Daarvoor moeten nog niet alle daders vrijuit gaan toch? |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:04. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be