Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Ondertussen in Zweden II (https://forum.politics.be/showthread.php?t=236957)

Anna List 23 januari 2017 10:48

Ondertussen in Zweden II
 
http://www.demorgen.be/buitenland/vr...nnen-bb980a9f/

Citaat:

...

Een 30-jarige vrouw is in het Zweedse stadje Uppsala drie uur lang verkracht door drie gewapende mannen terwijl ze buiten bewustzijn was. De feiten werden live uitgezonden in een besloten Facebookgroep. Een meisje dat de beelden online zag, belde de politie, die zich naar het appartement haastte en de mannen op heterdaad betrapte en arresteerde.
...

De politie haastte zich naar een appartement in de Zweedse stad Uppsala en kon er drie mannen op heterdaad betrappen. Ook dat was live te zien op Facebook want pas iets later werd de camera afgezet.
...

Eyjafjallajökull 23 januari 2017 10:51

Mannekes, Zweden ligt wel in 'Europa' hé.

Of heeft Trump het er al uit genuked ? ;-)


3 mannen ? Ik gok op Finnen :lol:

Anna List 23 januari 2017 11:01

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Eyjafjallajökull (Bericht 8355578)
Mannekes, Zweden ligt wel in 'Europa' hé.

Of heeft Trump het er al uit genuked ? ;-)


3 mannen ? Ik gok op Finnen :lol:

t is in Zweden, en jij steekt het zonder meer op de vreemdeling (Finnen) weer!!!

Unia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

orfeus5412 23 januari 2017 18:59

Uit demorgen.be
Citaat:

Zweden is in shock door het nieuws. Procureur Magnus Berggren riep vandaag tijdens een drukbijgewoonde persconferentie iedereen op die in het bezit is van de beelden, deze te overhandigen aan de politie. De ordediensten hebben voorlopig nog niet alle videobeelden gezien. Aanklager Berggren roept om de beelden niet verder te verspreiden via de sociale media, dit om de privacy van het slachtoffer niet verder te schaden.
Privacy schaden ?? Die privacy kan hun gestolen worden; waar ze werkelijk bang voor zijn is de haat die bij de autochtone Zweden steeds maar verder aangewakkerd wordt.
De daders zijn gearresteerd : wat zal hun "straf" zijn; weer 2 keer niks want het slachtoffer zal haar onheil wel uitgelokt hebben zeker.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:03.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be