Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Economie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=179)
-   -   Turteltaksproces op woensdag 8 maart 2017 (https://forum.politics.be/showthread.php?t=237608)

reservespeler 1 maart 2017 18:23

Turteltaksproces op woensdag 8 maart 2017
 
1 Bijlage(n)
Op woensdag 8 maart begint het Turteltaksproces. Om 14u komen we samen voor het Grondwettelijk Hof, op het Koningsplein 7 in Brussel. Samen laten we onze stem horen: stop de Turteltaks! Je bent welkom!

Wist je trouwens dat we op 1 maart de eerste verjaardag van de Turteltaks 'vieren'? Dat laten we niet zomaar passeren. Stuur minister Tommelein deze verjaardagsvideo, met jouw persoonlijke boodschap tegen de Turteltaks.
http://pvda.be/verjaardag-turteltaks...rteltaksproces

Ben benieuwd wat de rechters daar gaan beslissen.
Veel zal afhangen van de wereldvreemdheid van de rechter.

Bob 5 maart 2017 13:52

En wie moet er dan opdraaien voor (de al te gekke) subsidies van de groene stroomcertifikaten ? Betaalt moeten ze toch worden.
Logisch zou natuurlijk zijn deze subsidies zelf sterk terug te draaien. Waarom daar niet voor protesteren ?

Erw 11 maart 2017 10:32

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Bob (Bericht 8397203)
En wie moet er dan opdraaien voor (de al te gekke) subsidies van de groene stroomcertifikaten ? Betaalt moeten ze toch worden.
Logisch zou natuurlijk zijn deze subsidies zelf sterk terug te draaien. Waarom daar niet voor protesteren ?

Logisch zou zijn nie meer afpakken. Als mensen zonnepanelen willen en 't ervoor over hebben, kopen ze der wel. Geld afpakken. Geld toestoppen. Bah. Motivatie is heel wat ordinairder: de verschuivers zelf die 't geld willen zien passeren, om der met hun vettige vingers aan te zitten. Wie dervoor opdraait? Das heel simpel: diegenen die de dingen produceren die samen 'welvaart' noemen. Wie anders? Leeghangers produceren niks en wat niet is is ook niet afpakbaar.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:45.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be