![]() |
Erdogan schiet Qatar te hulp
https://www.rt.com/news/391246-turki...ps-qatar-bill/
Citaat:
|
Er is meer aan de hand dan wij denken.
Al Yazeera (Qatar) verkondigd en democratie in de Arabisch wereld en laat ook de meest gezochte en gehate haatpredikers uit Egypte via hun kanalen aan het woord. Heeft banden met Iran , Israel en Amerika. Is slavendrijver no1 van de wereld, oa door bouw stadions WK 2022, is ISIS sponor no1, verdedigd het Arabisch feminisme. Doet mij sterk denken aan de psychopaat van Hongaarse Joodse origine, George Soros. Ook schatrijk aan geld en tegenstellingen. Nu Erdogan er zich mee gaat bemoeien en troepen zendt naar Qatar is er duidelijk wat aan de hand. Erdogan die Nederlanders geschoffeerd heeft door hen nazies te noemen, een Russisch gevechtsvliegtuig uit de lucht heeft geschoten en zowaar de halve ambtenarij ontslagen en vervangen heeft na de coup. Ik denk dat de boel wel eens flink kan escaleren. De Arabieren willen Al Yazeera uit de lucht, Erdogan het tegendeel; zo zullen er veel meer tegenstellingen zijn in Qatar waar Arabische landen vanaf willen en Erdogan juist niet. |
Mijn natte droom is dat die verschillende soorten moslims gewoon mekaar uitmoorden.
|
Citaat:
|
Qatar is te verkiezen boven Saudi-Arabië. Qatar is meer gericht op dialoog dan S-A en de Emiraten. Vandaar ook dat ze ook banden hebben met Iran en de moslimbroederschap. Qatar steunt net als S-A groeperingen als IS en al-Qaeda maar het binnenlands beleid van Qatar is duidelijk beter dan dat van S-A. Zo staan er in Qatar grote kerken die zelfs op overheidssteun kunnen rekenen. In S-A is het christendom verboden.
|
Citaat:
|
Citaat:
Dat conflict loopt al langer, steeds opnieuw ondervonden Duitse parlementairen moeilijkheden om de basis te bezoeken, na de coup en de erkenning van Turkse militairen in Duitsland als asielzoekers werd het alleen maar erger. Citaat:
|
Citaat:
|
Hopelijk nuked die Amerikaanse gek binnenkort die hele klereboel ginds.
|
Citaat:
Zo snel efkes na het dessert... |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:37. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be