![]() |
asielzoekers verwijderd van Sfinksfestival: raad waarom.
De linkiewinkies kunnen beginnen reutelen: er waren zeker twee of drie onschuldige asielzoekers, die ook verwijderd werden.
Dat is racistisch. titel: "Ongewenste aanrakingen bij jonge meisjes": asielzoekers verwijderd van Sfinksfestival http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20160731_02405911 Citaat:
|
een artikel van een jaar geleden. Dit is dus ook een vorm van thread necromancery :lol:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ik heb het artikel 'gevonden' via een link die in de dagelijkse mail van het nieuwsblad stond. Honi soit qui mal y pense. |
Citaat:
|
Citaat:
De partij zal het u niet ten kwade duiden. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Elf tips om minder alcohol te drinken
http://www.standaard.be/cnt/dmf20170730_02993857 Citaat:
|
Citaat:
Ik heb die alvast niet gekregen. |
Citaat:
|
Citaat:
De vaste is misschien op verlof en zijn backup heeft het nog niet in de vingers |
Citaat:
ik vind de mail of de link ook niet terug, en ik begin de denken dat het een link was op facebook die ik aanklikte. Maar nogmaals: honi soit qui mal y pense. En om er toch een actuele draai aan te geven: ge smijt die gasten buiten zonder veel tralala, en 't is gedaan; maar als ge het "officieel" doet zoals yesterdayland , dan zitten ze in de rechtbank te janken. |
Den Alois...Alzheimer
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:27. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be