Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Immigratie en integratie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Goed idee? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=239976)

andev 5 augustus 2017 10:28

Goed idee?
 
Citaat:

Vzw Restart organiseert onder de noemer 'Keerdekiwere' op zaterdag 25 november een uitstap naar Engeland. "Er is nog steeds geen nieuwe ferrylijn vanuit Oostende. Dus organiseren we voor de vierde keer een trip naar Engeland, wellicht met de Calais Seaways, bij ons beter gekend als 'Prins Filip'. Met deze tocht willen we zowel politici als investeerders het signaal geven dat we terug een ferrylijn vanuit Oostende willen." Het vertrek is om 6 uur, de terugkeer 's avonds laat. Inschrijven kost 49 euro. (TVA)
Net zoals vroeger de aan en af-varende ferry's iets typisch gaven aan de Oostendse sfeer zou men er nu wel weer één willen!
Zou tof zijn inderdaad!
Alleen... de tijden zijn veranderd! Vroeger werden we niet overspoeld door een lastverkopende ongewenste vreemdelingenbende die kost wat kost naar Engeland wilden! Nu is dat wat anders! En omdat de Fransen "zo slim" zijn geweest om straks twee opvangcentra te bouwen naast onze grens zullen we aan kandidaat Engeland-reizigers geen tekort hebben. En terwijl ze hier aan de kust wachten en rondlopen kunnen ze ondertussen nog wat meer gaan inbreken en gaan stelen en agressief zijn.
Worden ze één of zeventien keren opgepakt krijgen ze telkens de raad "het land te verlaten binnen de 5 dagen"... en het is juist d�*t dat ze willen doen: richting Engeland!
Of misschien zitten we hier met een gat in de multiculmarkt! Misschien kunnen we nu ook rubberbootjes inzetten en ze tegen betaling er op zetten als de wind goed zit richting Engeland?
Te overdenken...

Hoofdstraat 5 augustus 2017 11:25

Als er geen vrachtwagen verkeer is verwacht ik weinig problemen, als het zonder auto's is dan helemaal niet. Het grootste probleem zijn dan vervalste identiteitskaarten maar dat is evengoed het geval met de trein.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:00.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be