Guinevere |
9 februari 2018 15:03 |
Drie keer per maand
Citaat:
https://www.demorgen.be/wetenschap/t...c2fc99a43ec349
Twee keer per jaar seks: Gaan we de panda achterna?
Waarom we steeds minder vrijen en wat daar de gevolgen van zijn
09-02-18, 10.27u - Kim Van de Perre
Weinig dieren met zo’n schraal seksleven als de panda. Of het zou de mens moeten zijn, met een gemiddelde van drie vrijpartijen per maand. Waar is onze seksdrive naartoe?
In de eerste jaren dat ze samen waren, deden Karen en haar lief het overal. In zijn bed, op haar tafel, op verlaten parkings, in kleed- en toilethokjes. Soms hard, soms zacht. Met uitgebreid voorspel, attributen, of vliegensvlug. Maar altijd fijn. A rato van vier, misschien vijf keer per week. “Ik hield de tel niet bij. Het kwam spontaan.”
Nu, begin dertig, telt ze wel. Zij het amper. Twee fulltimejobs en een kind verder, passeren er soms weken zonder seks. Telkens als het wel gebeurt, is de seks nog altijd fijn. Wel vaker snel, en altijd in bed.
...
|
Ale vooruit, hoeveel keer per maand gaat of kan u van bil? :lol:
TMI warning: Met het huishouden en een klein kind ben ik vaak moe, of wil kindlief niet gaan slapen op een normaal uur. Soms is kindje zelfs ziek en huilt ze bijna de hele nacht. Mijn partner is ook moe maar dan vnl. door zijn werk. En altijd de lakens moeten verversen, douchen enz, beuh. We moeten echt tijd maken voor seks of quality time met elkaar. Dat is dus soms minder dan 3 keer per maand. Maar dan is het inderdaad wel goede seks, met vaak meer keren op een nacht, hoewel we beiden vaker zin hebben in een maand. First world problems of niet?
De gevolgen kon ik niet lezen wegens betalend artikel.
|