Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Immigratie en integratie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=16)
-   -   8.600 meisjes in België lopen risico op genitale verminking (https://forum.politics.be/showthread.php?t=242657)

Universalia 3 maart 2018 07:05

8.600 meisjes in België lopen risico op genitale verminking
 
8.600 meisjes in België lopen risico op genitale verminking

Citaat:

Meer dan 8000 meisjes in ons land lopen het gevaar genitaal verminkt te worden. Hun aantal is de afgelopen 10 jaar verviervoudigd.
Als dat de gebruiken zijn in de landen waar ze vandaan komen, wie zijn wij om daar verandering in te brengen?

Ik vind die aantallen véél dramatischer in de zin van dat er al zoveel in ons land zitten en zoals we uit de tekst konden leren verviervoudigde het al en het zal zoals men nu bezig is zeker niet verminderen.

Laten we niet vergeten dat dit barbaarse praktijken zijn die genitale verminkingen maar ja zoals ik al schreef, wie zijn wij om dat te veranderen?

Horen die mensen hier wel thuis? :?

Universalia 3 maart 2018 08:24

‘Vrouwen worden minder belust op seks. Dat vinden wij een voordeel’

Citaat:

De grote meerderheid van hen is afkomstig uit Guinee. In dit West-Afrikaanse land is 97% van de vrouwen besneden.
:roll: :roll: :roll:

Anna List 3 maart 2018 09:19

even laten bezinken ... 17K reeds besneden vrouwen in BE

8600 lopen het risico binnenkort besneden te worden in BE ... 8600 in BE ...

Anna List 3 maart 2018 09:25

maar er is een goede rationele uitleg, dat scheelt toch al.

http://www.standaard.be/cnt/DMF20180302_03386424

Mishandeling met goede bedoelingen.

Citaat:

‘De besnijdenis is nodig om de seksualiteit van de vrouw te verminderen. Als je de clitoris niet wegsnijdt, blijft die groeien. Zo groot dat die de hele dag wrijving ondervindt bij het stappen. Niet besneden vrouwen zijn continu opgewonden. Ze lopen alle mannen achterna.’
en BE gyneacologen zijn blind :
Citaat:

Hoe kan het dat een dokter, laat staan een gynaecoloog, een vrouw onderzoekt en niet opmerkt dat ze een deel van haar vulva mist? ‘Omdat onze gynaecologen het niet verwachten, ze hebben het nooit gezien in hun studie, dus ze letten er niet op. Ze zien het pas wanneer hun patiënte ligt te bevallen. Of ze zien het eerder, maar hebben geen idee hoe ermee om te gaan. Gêne.’

Omgaan met verminkte vrouwen roept medische, ethische en juridische vragen op die veel artsen zich nog niet hebben durven stellen. Of waar ze nog geen sluitend antwoord op hebben gevonden. ‘Onze gynaecologen hebben te weinig kennis over vrouwenbesnijdenis en de behandeling van de specifieke klachten die erbij komen kijken’, stelt Vercoutere. Ze leidt nu zelf professionals op, en geeft jaarlijks zo’n 30 vormingen.
en zelfs als je een moeder met goede bedoelingen bent :

Citaat:

Als je één minuut niet alert bent, kan een tante of grootmoeder of buurvrouw je dochter meenemen en besnijden. Je hoofd moet altijd bij je meisjes zijn’

andev 3 maart 2018 10:44

Dat komt ervan met onnozele prietpraat over de mensenrechten en de fameuze godsdienstvrijheid! Zoals die dingen gebruikt en aangehaald worden door een bende middeleeuwers en gesteund door de multiculindustrie in de zin van hoe meer er hier rondlopen van dat soort hoe beter en de rest moeten we er maar bijnemen!
Alsof die gasten weg zouden blijven of terug naar hun landen lopen mochten we dat keihard verbieden met sancties erbovenop waar ze iets aan hebben! Genre: vliegtuig of boot op en terug naar waar ze thuishoren!
Zoals men nu maar blijft en blijft en blijft doorbomen over oa de hoofddoekjes, tot ze hun zin krijgen, behoort dat wellicht tot de eisen die ze in een later stadium zullen stellen! Iedere vrouw moet besneden worden of ze is een hoer!
Die gasten gaan heus hun win for live dat ze hier cadeau krijgen niet laten vallen om terug hun middeleeuwen in te duiken! Neen, ze gaan eerder proberen hun middeleeuwen naar hier over te brengen...
Wat hebben Europa en zijn klotepolitiekers toch aangevangen...

Stultitiae 4 maart 2018 02:54

Misschien kan de overheid nog eens een campagne organiseren om ons ervan te doordringen dat zoiets niet hoort?

'Mag iemand jouw zus stiekem besnijden?'


cookie monster 12 maart 2018 01:43

Ik ben tegen mishandeling van mensen !!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:00.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be