![]() |
Ontmoedigingscampagne tegen vervelend smartphone-gebruik?
Ik kan me vaak ergeren als iemand weer ‘ns irritant bezig is met ’n smartphone, en op een gegeven moment dacht ik:
Het zou een goede zaak zijn als er een ontmoedigingscampagne tegen irritant smartphone-gebruik zou komen. Kan iemand het daarmee eens zijn, of niet? |
Ik vind dat het vaak irritant als er weer 'ns iemand
vervelend bezig gaat met 'n smartphone en ben het ermee eens dat zulk smartphone-gebruik ontmoedigd zou moeten worden. Smartphone-gebruik werd een rage zoals er zelden eerder een rage bestond, of niet? Via Wikipedia-rage https://nl.wikipedia.org/wiki/Rage Een rage is elk soort gedrag dat zich bij een grote bevolkingsgroep ontwikkelt en gezamenlijk en enthousiast opgevolgd wordt gedurende een bepaalde periode. Meestal omdat deze rage als nieuw, hip en eigentijds wordt beschouwd. Een rage slaat aan wanneer het aantal mensen dat er aan meedoet snel stijgt. Hierdoor kan het uitgroeien tot een hype met soms massahysterie. |
Citaat:
|
Wat zegt de etiquette eigenlijk als je aan een sjieke of aan een feestelijke tafel zit: de smartphone links boven of rechts boven je bord?
|
Je ziet ze zelfs sms'en in schouwburgzalen, waarbij ze (blijkbaar) niet eens door hebben dat ze zichzelf en de helft van de rij in het licht zetten. Totaal gebrek aan enig respect en beleefdheid.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:28. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be