Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Aantal besnijdenissen in Belgie neemt sterk toe (https://forum.politics.be/showthread.php?t=242969)

zwart op wit 27 maart 2018 10:17

Aantal besnijdenissen in Belgie neemt sterk toe
 
Bron: De Morgen & De Standaard
Het aantal besnijdenissen in Belgie neemt fors toe. Van 17.000 in 2016 naar 28.000 in 2017!
15.000 daarvan werden uitgevoerd op kinderen tussen 0 en 5 jaar dus rituele besnijdenissen zonder toestemming van het kind! Dit is een sexueel verminkende ingreep die nooit meer teruggedraaid kan worden!

Neemt het aantal Moslims dus toe in Belgie? Aangezien de rituele besnijdenissen verdubbeld zijn! Wordt het niet tijd dat er in Belgie een besnijdenisverbod komt zoals in Finland? Besnijdenis is en blijft sexuele verminking. Zeker en vast bij jonge kinderen! En de ziekenkas mag zeker en vast geen terugbetalingen doen voor ingrepen die niet medisch verantwoord zijn!

Voorstel voor de regering: Besnijdenisverbod in Belgie voor alle kinderen en jaarlijkse controle via medisch schooltoezicht. Enkel met heel uitzonderlijke gevallen mag om medische redenen deze ingreep uitgevoerd worden, om zo terug te komen op 0,01% besnedenen. Bewnijdenisverbod uitbreiden naar heel Europa; deze handelingen horen niet thuis in een westerse samenleving...een ingreep uit de middeleeuwen!

Anna List 27 maart 2018 10:19

dit is meer iets voor in het subforum migratie en irritatie eigenlijk.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:54.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be