![]() |
Houdt de dief! Joachim Pohlman kaapt mei acht en zestig
Eergisteren in De Afspraak beschuldigde Paul Goossens de vlaams-nationalisten de geschiedenis te vervalsen. Wat zeg ik: Paul meent dat de vlaams-nationalisten een regelrechte ramkraak op het palmares van de soixante-huitards plegen.
Joachim Pohlman zat erbij, de man kan de maat immers niet nemen van een Paul Goossens. Veel verder dan uitpakken met zijn maîtrise van de identitair nihilistische idee (hét idee alleen al) en wat retorisch randgefriemel, raakte Joachim niet. ° Joachim wou niet onderbroken worden, hij onderbreekt namelijk zelf niet. ° Joachim voelde zich in het kruis getast door Goossens tiraillade. "Bart De Wever had tijdens de herdenking van Leuven Vlaams moeten erkennen dat 'Walen buiten' een trieste uitschuiver was van de Vlaamse beweging." en "68 was de laatste massademonstratie van de Vlaamse beweging" ° Joachim voelde zich zowaar beledigd (hand op het hart) toen Margot Vanderstraeten moeiteloos binnenkopte voor Paul Goossens. De linguistisch begenadigde Margot weet namelijk dat "Walen buiten" en "Juden raus" uit dezelfde gitzwarte bron putten. Wat denk u: zit de voorzitter voor het leven en diens woordvoerder in de ideeën koekjestrommel? Is Joachim een stille komer? Zijn de vlaams-nationalisten straatboefjes, zijn het kut-vlamen? Heren, maakt uw spel, want niets gaat nog (na 68). |
het viel me vooral op dat die Goossens nogal zat en wauwelend uit de hoek kwam. Een stijl van spreken die me nogal bekend voorkwam en sterk geleek op de schrijfstijl van iemand hier op het forum die ook altijd denkt gevat uit de hoek te komen :lol:
|
Citaat:
telkens hij twee woorden wou zeggen, moest hij vijf keer naar adem happen. |
tijd voor het gesticht.
kan zielige paul rustig naar echo's luisteren |
Citaat:
Wie de slogan "Walen buiten" gelijkstelt aan "Jüden raus" is psychisch zwaar gestoord. Er werd gewoon bedoeld dat de walen moesten verhuizen wegens plaatsgebrek. Er werd trouwens nog een andere slogan gebruikt nl. "Walen go home". Diegene die kan bewijzen dat dit iets met uitroeing te maken heeft moet nog geboren worden. Maar ik zeg wel met veel overtuiging : vermiljoen raus! |
"Keer naar uw dorp!" :lol:
|
Citaat:
|
Goossens is de schaam van de land.
|
Citaat:
Zijn volwassen levenlang is zijn boodschap beperkt gebleven tot "Vlamingen zijn nazi's". De tijd dat dit pakte is voorbij, Goossens begrijpt het niet, vandaar de zichtbare verdwazing van de arme man. |
Citaat:
|
Citaat:
![]() |
Citaat:
|
Citaat:
|
Akkoord: Goossens kwam nogal kortademig en te zwaarwichtig uit de hoek. Dat was evenwel niets bij de onanistenlook van Pohlmann; zo'n mannetje dat eens van achter de schermen in een echt debat mocht meedoen en zowat onder tafel ejaculeerde toen hij op het einde eens de theatraal verontwaardigde-act kon opvoeren.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Wat is nu de echte erfenis van mei-68?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:23. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be