Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Welke Black Widow is de beste. (https://forum.politics.be/showthread.php?t=243532)

Zucht 11 mei 2018 16:52

Welke Black Widow is de beste.
 
Ik verkies versie 2, met het korte ros haar.
Versie 6 als blonde is een grote achteruitgang. :-(

https://www.youtube.com/watch?v=GEclzap7doY

Skobelev 11 mei 2018 17:41

Morticia Addams

Pandareus 11 mei 2018 18:20

Ik ga passen. Het is gewoon geen interessant personage, noch in de strip noch in de film(s). Net zoals Clint Barton...
Waarom houden ze het niet bij de echte superhelden ? Thor, Iron Man, Hulk, Vision, Hercules, bij de X mannen is dat Cyclops, Jane, Ice man, Colossus, maar toch geen gezeik met 15 jarige meisjes met een identiteitscrisis of jeugdpuistjes ? Who gives a shit ?
Black widow is een personage uit de reeks van Mat Murdock, die al behoorlijk saai is. Zij heeft geen echte gaven, alleen wat veronderstelde training als geheim agente + wat speciale wapens. Saai...
Dat is altijd al het probleem geweest met de comics : de X mannen moesten ze zo nodig naar de kloten helpen met bullshitverhalen over Kitty Pride, het gelul bij The Avengers met The Wasp was om van te kotsen, Black Widow de opvolger daarvan. Breek me de bek niet open over de eindeloze soap-serie over the scarlet witch & haar broer pietro waar geen einde aan leek te komen... Bij The Fantastic Four waren de mamma-scènes en de seriële ruzies tussen Sue en haar man hetgene dat de reeks de grond in boorde. Plus het tot op het been uitgemolken verhaal van de zoon die hersendood was geworden.

Dat is allemaal gelul voor Familie of voor Thuis, maar niet voor het Marvel universum.

Echte superhelden eten elke morgen een vijand tussen hun boterham als ontbijt en hebben voor dat het middag is al minstens één supervilain tegen het canvas gekwakt.

Het Verzet 11 mei 2018 18:31

Liever white widow feitelijk

Bovenbuur 11 mei 2018 20:07

The Avengers, en dan specifiek de scene waarin ze in die ondervraging zit en gebeld wordt dat ze moet komen Avengeren. Die scene is awesome, en speelt naar de sterktes van het karakter.

Zucht 11 mei 2018 20:16

Het is fantasie, dus kan ik Pandareus wel begrijpen, al ligt zijn voorkeur ver van de mijne. Een avengers zonder black widow zou ik al van in het begin een pak minder interessant vinden. Volgens mij heeft de film-franchise heel wat te danken aan de lederen rosse. Misschien is er voor ieder wat wils in de serie.

kiko 12 mei 2018 17:42

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus (Bericht 8713431)
Echte superhelden eten elke morgen een vijand tussen hun boterham als ontbijt en hebben voor dat het middag is al minstens één supervilain tegen het canvas gekwakt.

Wordt ook snel saai en voorspelbaar.

Henri1 12 mei 2018 17:43

BemBem.

Skobelev 12 mei 2018 17:45

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Henri1 (Bericht 8714129)
BemBem.

is dat niet "Brown Widow"? Of Yellow Widdow?

Universalia 12 mei 2018 18:23

Misschien horen ze niet allemaal thuis in het rijtje 'Black widow' maar toch ...

These sisters are doin' it for themselves

Persoonlijk was ik best fan van de de volgende uit bovenstaande link:

Tifa Lockhart, Final Fantasy

Heather Mason, Silent Hill

Faith Connors, Mirror's Edge

And last but not least onze: Lara Croft, Tomb Raider (laatste games met de jonge Lara)

:lol:

p.s.

Voor de gamers onder ons zijn de 'flipperkasten van ZEN' enorm goed in Windows 10, ik heb ze ver allemaal.

Veel flipperkasten met karakters uit de Marvel Comics. :cheer:


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:33.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be