![]() |
Rauw, grauw, hier alleen, opnieuw alleen
Het doet wat vreemd.
Zouden ze me missen, vraagt hij zich stiekem af.. Het voelt aan alsof ik aankom in een ghost-towny stufferig gedoe. Zelfs good old K and K lijkt verlaten.. Zou Paulus nog altijd, opnieuw.. welk woord is in godsnaam van toepassing na zoveel tijd.. achter de toog staan. Leeg, alles is leeg hier nee? |
HE'S ALIVE!!!!!!!!!!!
Welkom terug. Laat het bier aanrukken. Smijt nog een koala op het vuur. Een nieuwe feestdag is in de maak. |
Oooh Glorious Distel, ik neem aan dat iedereen ondertussen een 5tal keer getrouwd is en een stuk of 90 foetale nakomelingen ter aarde geplant heeft. Of was het toch niet zolang?
En? Zijn er verse forumplantjes of is hier buiten de lay-out evenveel veranderd als aan het behangsel van Jan vdB's typmachien-kamer? |
We hebben inderdaad een kudde nieuwe aanhangers van het forumschrijfsel. Beschouw de zich voor jou uitstrekkende pagina's als een groot verrassingspakket vol sympathiekelingen en zageventen, schapen en wolven in schaapsvacht (al is die vacht in de nasleep van het Blokproces bij sommigen zwaar aan het verslijten), voorstanders en tegenstanders. Maar natuurlijk hebben we ook nog de klassiekers die hun uiterste best doen om de servers van Politics.be aan het grienen te krijgen. Ik doe mijn duit graag in het zakje.
Heffen dat glas! |
Wie we hier hebben :-D
|
't Is maar voor efkens, ik heb een practicum te maken.
Je hebt schijnbaar me nog altijd niet ingehaald, sexy ding. |
Het leeft nog zie ik :)
|
Citaat:
je hebt toch geen toekomst. kom terug bij ons. kom, kom. |
Ach Mitgard, ik was je bijna vergeten..
Toekomst is dood. Or vice versa, accually, haha, it doesn't matter! Enfin, practicum is dus gemaakt. Het is 1u, ik zit op een forum, wees niet zo'n doemdenker, het is de tocht, Tsjechische muziek of gewoon het feit dat het donker is en ik helemaal alleen ben maar je maakt me bang. Ik denk dat ik seksueel getinte fantasieën ga hebben met Mitgard in de hoofdrol. Just teasing, geitesokske;-) Blij terug te zijn ingesloten in de verstikkende armen van de vingeraderverkalking en oogopzwelling. |
paulus ga je beter op zijn eigen forumpje bezoeken :http://members.lycos.nl/chezpaulus/index.php. hier geraakt hij niet meer verder dan een blitsbezoekje. ;-)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:59. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be