Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Weeral... (https://forum.politics.be/showthread.php?t=244429)

andev 21 juli 2018 14:31

Weeral...
 
Citaat:

De Nederlandse politie heeft woensdag een Belgische man opgepakt die wordt verdacht van lidmaatschap van een terroristische organisatie. Een woordvoerder van het Nederlandse federaal parket heeft dat vrijdag bevestigd, maar kon verder geen details geven.
Volgens bronnen van de Nederlandse nieuwszender NOS gaat het om de 27-jarige Halil K., die bij een controle in Schiedam werd aangehouden.
De man werd internationaal gezocht voor aan terrorisme gerelateerde activiteiten en zou gewelddadig en vuurwapengevaarlijk zijn. In een woning in Schiedam is volgens de omroep gezocht naar computers.
uit DSonline
Halil K. ??? Weeral dezelfde hypocriete zever door om het even wie zomaar als "een Belg" voor te stellen! Mooie reclame voor ons landje!
Is dat nu echt zo moeilijk om een koe een koe te noemen door de echte afkomst/nationaliteit door te geven? Hier geboren zijn of zelfs tot de nde generatie behoren betekent niets als men gewoon blijft wat men was! Wat loze discussies over het begrip "Belg" daar gelaten!
Je mag een koe honderd keren een paard noemen, iedereen zal die koe herkennen als een koe!
Zijn er bvb al "blanken" in Congo geboren die nu "Congolees" zijn? Ik zou het niet weten. Wie wel?

Vlad 21 juli 2018 15:34

De Congolezen waren zo onnozel niet om in de multiculturele maatschappij of in mensenrechten te geloven en hebben ons er buiten gebonjourd. Dus neen, ik denk niet dat er veel blanke Congolezen zijn. Misschien mulatten. Kinderen en kleinkinderen van missionaris/NGO/pedo's.

Edit:
Blijkbaar zijn er nog wel enkele witte Congolezen volgens een 'genocide watch report' uit 2012. Dat zijn enkelingen overgebleven na de tweede Congo-oorlog 20 jaar geleden toen men geprobeerd heeft de laatste witten in Congo uit te moorden.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:19.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be