| epicurist_dirk |
30 juli 2018 19:00 |
Politiek is en moet politiek zijn, alleen de traditioneel-tjes = aan >> stilstaan en meer partijen die hunkeren naar en kiezer moet kunnen. Maar dan zou ook duidelijk in de grondwet moeten staan “scheiding van geloof en staat” omdat geloof niets met democratische politiek te maken heeft.
Terug stel ik vast: dat Volt stelt “Nieuw en vooruitstrevend” te zijn, waarom ??? Omdat ze zoals Trump direct werken en inspelen op hun “luisteraars” via internet of Tweet? Om zo van hen "believers" te maken?
Niets nieuw aan, want ze werken volgens middeleeuws kies gedrag, de partij aan de macht helpen via 1 X kiezen zetel bezorgen!
In >> rubriek: komkommertijd : o-vld zegt nee tegen confederalisme, # 87 schreef ik al Meneer De Croo in Zwitserland met persoonlijk referendum kiezen, zelf beslissende kantons functioneert de directe democratie zoals internet. Wissel werkend linken legend naar elkaar in beide richtingen op de zelfde wijze zoals het internet, gericht, duidelijk en snel alle thema’s aanpakkend waar aan gesleuteld moet worden!
Net zo gemakkelijk en direct als ik hier zit te reutelen, mijn persoonlijke mening geef word daar gekozen voor hoe ze willen leven in hun stad, kanton, land!
(Terwijl ze er hier jaren over doen om en regelke in de wet boek veranderd te krijgen)
Waar iedereen persoonlijk via referendum kiest en zo linken leggen naar en met elkaar om zo op een thema kiezen en meerderheid vormen dat keuze bepalend democratisch meerderheid als resultaat heeft.
Economisch, maatschappelijk, energie ….. Persoonlijk keuze voor in de stad, in het kanton of voor overkoepelende problematieken dat het land aangelangd of voor contact met het buitenland. Directe democratie.
Steeds vernieuwend evolueert Zwitserland verder, het referendum keuze via GSM word zelfs nu al in sommige kantons getest via Blockchain techniek verfijnd >>> om de burger nog makkelijker, sneller en duidelijke de kans te geven hun per thema onveranderbare sjoemel vrij persoonlijke wil duidelijk te maken! Kiezen en democratie is in Zwitserland al lang evenredig zoals het internet functioneert.
Ik bedoel waarom kijkt niemand naar of neemt en voorbeeld aan en zéér goed economisch en politiek functionerend Zwitsers voorbeeld om “te vernieuwen” Terwijl ze het toch steeds hebben over de inbreng van het volk te willen activeren om een eerlijkere politiek landschap te bereiken!
Ik vermoed dan ook dat Volt een zeer goed uitgekiende strategie is van Links, om via internet gebeuren en EU terug toekomst gericht vat te krijgen op kiezers! Flowerpower Two ?
Voor namelijk jonge kiezers die nog dromen en vooral goed gelovig zijn wllen strikken.
Volt werd opgericht door de 26-jarige Italiaan Andrea Venzon die in Italië links net als in de rest van de EU zag verdampen. De werkwijze van links is "alles aan en voor" een wereld wijde macht, altijd geweest dat nu gepropagandeerd word via iets NIEUWS dan rode vlaggen, de internationale of vakbond >> nu Internet Volt!
Net zoal CD&V hier steeds weer minder stemmen haalt maar hun dominant gedrag via EU in ons land ZO blijft opdringen… is dat democratie, is dat het volk hun keuze uitvoeren??? Neen dat is bedrog
T'is net zo nieuw als de reclame voor waspoeders, Nieuw, nieuw, nieuw Roder dan rood.
Daarom zijn ze tegen wat links “ alles aan de staat” verwijtend populisme en nationalisme noemt. Terwijl in Zwitserland deze omschrijving nooit gebruikt word, onbestaand is, niet gescholden niet verwijtend resultaten geboekt worden waar de persoonlijk kiezende persoon veel aan heeft.
|