![]() |
N-VA'er An Vandersteene: Berbers is een wereldtaal
https://www2.kortrijk.be/bibliotheek/taaldraad
Citaat:
Citaat:
Citaat:
![]() ![]() An Vandersteene heeft bovendien al de invoering van gesegregeerd sporten voor moslima's op haar kerfstok: https://kortrijk.vlaamsbelang.org/en...slima-sporten/ |
Ik wil ze niet verdedigen maar ze kent duidelijk haar eigen taalgebruik niet, ze hebben wereldtaal gebruikt als afgeleide van zaken zoals wereldmuziek en wereldfilms, niet in de zin als monidaal dominante taal.
|
Citaat:
|
Iemand die zich al moet verbergen achter een donker brilleke daar is meestal al iets niet pluis mee. :rofl:
|
En toch is het een wereldtaal want ik heb de indruk dat er geen enkel land is waar geen Berbers zitten.
|
Citaat:
|
Dat is weer zo een dom, links wicht dat meewerkt aan islamisering en de indoctrinatie van onze Vlaamse kinderen onder het mom dat een woestijndialect van analfabeten een wereldtaal zou zijn.
Te belachelijk voor woorden..gelukkig voor haar staat die bibliotheek in kortrijk.. |
Citaat:
Vergelijk eens de traditionele berberkledij met kleur- en vormloze doeken van bepaalde westerse moslims: ![]() |
Citaat:
Inderdaad kleurrijk. In tegensteling tot die ietwat dreigende vleermuissnit die in onze contreien steeds vaker opduikt. |
Citaat:
|
een burka zou haar niet misstaan.
|
Citaat:
|
Hmmm, qua keuze van "wereldtalen" zit het precies allemaal nogal in een éénzijdig hoekje.
Citaat:
|
Laten we het 'koeterwaals' als onbegrijpelijke taal niet vergeten. :lol:
Maar dat laten we liever aan Bredero over. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:21. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be