Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Europees Hof: Je mag een pedofiel geen pedofiel noemen. Dat kwetst! (https://forum.politics.be/showthread.php?t=245710)

XenApp 25 oktober 2018 17:38

Europees Hof: Je mag een pedofiel geen pedofiel noemen. Dat kwetst!
 
Link

Citaat:

“Het mensenrechtenhof oordeelt dat de beschuldiging aan het adres van de profeet door hem als een pedofiel af te schilderen in dit geval te ver ging. De vrouw had moeten weten dat ze verontwaardiging zou oproepen. De opgelegde straf was bescheiden en niet buiten proportie, aldus de rechters, die ook wijzen op bescherming van de gevoelens van moslims en het bewaren van de religieuze vrede in Oostenrijk.”
Om bepaalde volkerengroepen te behoeden voor een zekere gekwetstheid heeft het Europees Hof beslist dat we pedofielen best niet te noemen voor wat ze zijn.

Deze uitspraak kan tellen qua wereldvreemdheid. Wat is het volgende? Mogen we Dutroux geen kindermoordenaar meer noemen omdat dit zijn familie kwetst?

edit: verkeerde subforum, moet naar Europa

Xenophon 25 oktober 2018 17:50

We moeten dus een nieuwe naam, of misschien zelfs een ander begrip, uitvinden voor een volwassen man die een meisje van negen jaar oud zwanger maakt.

We weten nu dat het geen pedofiel is.

Ook, vanaf nu, opletten voor wie nu nog een katholieke priester/bisschop enz, pedofiel noemt, want men moet rekening houden met de gevoelens van katholieken.

Anna List 25 oktober 2018 17:51

De profeet Mohammed had pedofiele neigingen.

Gipsy 25 oktober 2018 17:59

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Anna List (Bericht 8841540)
De profeet Mohammed had pedofiele neigingen.

Uwe zak legen in een negenjarig meisje is al meer dan neigingen.

Anna List 25 oktober 2018 18:37

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy (Bericht 8841546)
Uwe zak legen in een negenjarig meisje is al meer dan neigingen.

Ik moet u gelijk geven en corrigeer mijn eerdere uitspraak.

Profeet Mohammed was een pedofiel.

De gemuilkorfde 25 oktober 2018 19:10

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door XenApp (Bericht 8841533)
Om bepaalde volkerengroepen te behoeden voor een zekere gekwetstheid heeft het Europees Hof beslist dat we pedofielen best niet te noemen voor wat ze zijn.

Deze uitspraak kan tellen qua wereldvreemdheid. Wat is het volgende? Mogen we Dutroux geen kindermoordenaar meer noemen omdat dit zijn familie kwetst?

edit: verkeerde subforum, moet naar Europa

Het is iets dat je steeds vaker ziet.
Vroeger had je het recht van de sterkste, er was het recht dat het gerecht uitsprak, nu is er het recht van de meest gekwetste.
Je ziet dat ook in heel de Metoo zaak, waar het voldoende is van zich gekwetst voelen om iemand in de media zwart te laten maken, terwijl men zelf veilig buiten schot blijft, want men is niet eens verplicht om zelf een klacht in te dienen.

Ja, Mohammed was een vuile pedofiel, maar om sommige religies niet te beledigen, zeg dan :

"Mohammed ging voluit voor verjonging..."
"Mohammed had het nogal voor de nieuwkomers."

Bobke 25 oktober 2018 19:12

Voor het woord gekend was noemde men het een kinderlokker.

Diego Raga 25 oktober 2018 19:15

Machometus puer opprimentis explendam.

Diego Raga 25 oktober 2018 19:19

Citaat:

"De vrouw had moeten weten dat ze verontwaardiging zou oproepen. De opgelegde straf was bescheiden en niet buiten proportie, aldus de rechters, die ook wijzen op bescherming van de gevoelens van moslims en het bewaren van de religieuze vrede in Oostenrijk.”
Ik vraag me af hoe iemand 'verontwaardiging' kan bewijzen.
Bestaat daar 'n machientje voor om dat te kunnen meten ?

De gemuilkorfde 25 oktober 2018 19:23

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Diego Raga (Bericht 8841607)
Ik vraag me af hoe iemand 'verontwaardiging' kan bewijzen.
Bestaat daar 'n machientje voor om dat te kunnen meten ?

En waar staat dat het strafbaar is om verontwaardiging te veroorzaken?
Als een politicus de belastingen verhoogt en daarmee verontwaardiging veroorzaakt, kan die dan ook gestraft worden?

Het recht van de grootste bleiter, dat is het.

Eurosceptic 25 oktober 2018 20:25

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Anna List (Bericht 8841540)
De profeet Mohammed had pedofiele neigingen.

Als je seks hebt met iemand van 9 jaar zijn het geen neigingen meer. Dat is pure pedofilie. Weer een waarheid als een koe waar de linkse groep geïndoctrineerden niet tegen kan.

Telkens doet dan het fenomeen van cognitieve dissonantie zich voor. Voor wie er meer over wil weten:

Citaat:

Cognitieve dissonantie is een psychologische term voor de onaangename spanning die ontstaat bij het kennis nemen van feiten
of opvattingen die strijdig zijn met een eigen overtuiging of mening, of bij gedrag dat strijdig is met iemands overtuiging

Volgens de belangrijke theorie van de Amerikaanse psycholoog Festinger leidt deze onvrede ertoe dat men één of meer opvattingen onbewust herziet om ze in overeenstemming te brengen, consonant te maken, met het eigen gedrag, dat dan vervolgens kan blijven bestaan.
De onaangename spanning ontstaat dus wanneer hun "profeet" wordt geassocieerd met pedofilie, een verwerpelijk en strafbaar feit.

Die realiteit gaat in tegen hun overtuiging die levenslang werd opgedrongen, namelijk dat Mohammed het grote voorbeeld is voor alle mensen.

Wat volgt is dus ontkenning. Hier zelfs met toestemming van het Hof van mensenrechten.

Ik hoor vaak reacties van moslims in de zin van "In die tijd kon dat allemaal", met andere woorden zijn het pogingen om de negatieve opvatting van Mohammed weg te relativeren en pedofilie af te doen als iets dat wel door de beugel kan. Men creëert een neprealiteit om nog met zichzelf te kunnen leven

We zien trouwens hetzelfde in België als het gaat over criminaliteitscijfers onder migranten. Een realiteit waar linkse mensen helemaal wild van worden, en waardoor ze vervallen in cognitieve dissonantie.

Onaangename spanning --> schelden --> labels met racisme

Om vooral niet de realiteit onder ogen te moeten zien

eno2 25 oktober 2018 21:11

Pedofilie bestond toen nog niet

Skobelev 25 oktober 2018 21:13

Ook hier zitten latente pedofielen. Zitten de ontkenners warm genoeg?

Den Duisteren Duikboot 25 oktober 2018 21:14

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door XenApp (Bericht 8841533)
Om bepaalde volkerengroepen te behoeden voor een zekere gekwetstheid heeft het Europees Hof beslist dat we pedofielen best niet te noemen voor wat ze zijn.

Was Mohammed dan een pedofiel? Bron?

Skobelev 25 oktober 2018 21:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Den Duisteren Duikboot (Bericht 8841697)
Was Mohammed dan een pedofiel? Bron?

Hoe noem jij een volwassenen man die een 9-jarig meisje neukt? Ne mohammed?

Den Duisteren Duikboot 25 oktober 2018 21:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Xenophon (Bericht 8841539)
We moeten dus een nieuwe naam, of misschien zelfs een ander begrip, uitvinden voor een volwassen man die een meisje van negen jaar oud zwanger maakt.

Hoe kan een meisje van 9 jaar zwanger raken?

quercus 25 oktober 2018 21:17

Het erge is dat de politiek-correct aanhangers er zelfs in slagen om onze taal om te turnen door een aantal (voorheen door nagenoeg iedereen gebruikte) termen te verketteren (neger, gehandicapte, allochtonen...) of ook nog de betekenis van woorden uit te hollen (racisme) en andere te verheffen tot lovenswaardige doeleinden (symbolen die de vrouw degraderen en onderwerpen worden gesublimeerd tot uitingen van multiculturaliteit). Geleidelijk aan wordt aldus de vrije meningsuiting beetje voor beetje afgeknaagd.

Den Duisteren Duikboot 25 oktober 2018 21:17

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Skobelev (Bericht 8841699)
Hoe noem jij een volwassenen man die een 9-jarig meisje neukt?

Wie weet hoe oud Aïsha werkelijk was mag het zeggen.

quercus 25 oktober 2018 21:20

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Den Duisteren Duikboot (Bericht 8841703)
Wie weet hoe oud Aïsha werkelijk was mag het zeggen.

Ze mocht zelfs twaalf jaar geweest zijn, dan was het nog steeds een crapuleus misbruiken van een kind.

Pandareus 25 oktober 2018 21:23

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door eno2 (Bericht 8841695)
Pedofilie bestond toen nog niet

Jammer genoeg is het momenteel een realiteit, sommigen devianten schamen er zich zelfs niet meer voor.

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door eno2 (Bericht 3717944)
Vertel hier je dromen.

bv

Met een 14-jarige meid gestoeid in bed. Zonder penetratie.



Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:31.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be