Universalia |
27 februari 2019 11:02 |
Mieke Vogels: ‘Almaci vroeg advies over een regeringsdeelname’
Mieke Vogels: ‘Almaci vroeg advies over een regeringsdeelname’
Citaat:
Groen-voorzitster Meyrem Almaci riep de oude Groen-ministers samen om advies te vragen over een regeringsdeelname, zegt Mieke Vogels vandaag in Knack. ‘Wij hebben haar op het hart gedrukt dat het geen klein bier is.’
|
Ik kan daar maar 1 reactie op kwijt en deze is: "PAS OP VOOR DE GROENEN!"
Citaat:
Het kan niet anders dan dat klimaat het leidmotief wordt van elke nieuwe regering waartoe Groen zal toetreden.’
|
Het klimaat en het verder openzetten van de grenzen dat zal ver het enige zijn wat de Groensels kunnen brengen.
Duidelijke bewijslevering waar de bron ligt van de huidige milieustakingen.
Atoomcentrales afbreken lijkt mij niet het beste plan.
Er moet naar een deftig alternatief gezocht worden voor het weder gebruiken van het 'afval' wat een atoomcentrale maakt en daar is men met bezig op huidig ogenblik, daar is trouwens op forum dezes al een draadje over over de mogelijke oplossingen.
Recycling gebruikte splijtstof.
U kan het zich nog niet voorstellen als men de atoomcentrales echt uit gaat zetten wat ver dan allemaal zou kunnen stilvallen.
Gaan die windmolentjes en zonnepanelen dat ophalen? I doubt it! :|
De Groenen lijden ook aan een ernstige vorm van megalomanie ...
Zou AMEN in dit geval een gepast slotwoord zijn? :-D
|