![]() |
down on his luck in cambodia...
http://www.khmer440.com/chat_forum/v...38440&start=90
![]() German guy picking trash in streets of Phnom Pen. |
I must say it's quite strange/peculiar seeing this kind of thing; I shall not say amusing (;-);-) ) as it is not nice laughing with others -especially white people- facing difficult times in 3th world countries.
|
At least he is not scamming others, like this one:
https://cambodiaexpatsonline.com/gen...nh-t26753.html Citaat:
|
En, wenst u eenzelfde soort behandeling hier voor uwzelf?
Er zijn sadisten van elk soort kleur, religie, afkomst en politiek spectrum die gerust willen betalen voor een niet masochistisch* Aziatisch² slaafje dat kermt en gilt onder hun behandeling. Ja, ik ken mensen in die wereld, maar participeer zelf niet. Deze informatie is om te vermijden dat u geniale opmerkingen, onzin of wensen zou uitkramen. Om het nog duidelijker te maken, sadomasochisme is niet mijn smaak. *Sla me, smeekte de masochist. NEE schreeuwde de meester. ² Etnische afkomst is niet zo belangrijk voor dit soort van figuren. |
Thx but no thx maddox, er zijn reeds genoeg sicko's/weirdo's op deze aardbol dat ik het niet moet ondergaan; hier nog zo'n gezelligaards, ditmaal in Malaysia:
https://cambodiaexpatsonline.com/gen...t13212-70.html Citaat:
Citaat:
|
Hallo eno!
|
Waar gaat dit stomme draadje eigenlijk over?
|
Bad luck is always temporary.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Another one that bites the dust
Citaat:
|
Ohhh nog eentje :-(:-(:-(:-(
https://cambodiaexpatsonline.com/gen...nh-t15890.html
Citaat:
|
... nog eentje! :-((((((((((
https://cambodiaexpatsonline.com/gen...od-t25467.html
Citaat:
|
Citaat:
Maar weinig sympathie als zelfverklaard profiteur. Hebt u nog veel mensen waar U een kom rijst aan kan vragen, en ze krijgen? Langs de andere kant, als typetje kan het simpel zijn , dingen beweren, uitvergroten en in het belachelijke trekken, en ondertussen genieten van uw eigen zondekes. |
Ja, bemmeke schijnt nog steeds niet goed te snappen dat de gedwongen solidariteit van het blanke ras dat ze zo verafschuwt het enige is dat haar weerhoudt van in dergelijke omstandigheden te leven.
Je kan dan mss pissig zijn dat je adoptiemoeder je destijds heeft weggehaald uit Korea. Deed ze dit echter niet dan was je mss heden ten dage ook aan het snuffelen tussen vuilnisbakken. Denk daar eens aan de volgende keer dat je schuimbekt over blanken of je adoptiemama in het bijzonder. |
blablabla
|
Houlaaa what happened to him?? :-(:-(:-(:-(
https://cambodiaexpatsonline.com/gen...ap-t24893.html
Citaat:
![]() Citaat:
![]() This one definitely drank 2much (cirrhosis) :-(:-(:-(:-(:-( Cambodia's a real evil place......... |
Citaat:
Citaat:
|
sure... :sleeping::sleeping:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:54. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be