Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   "Sea Eye"-schip verzamelt 64 "migranten" ... (https://forum.politics.be/showthread.php?t=247954)

Universalia 4 april 2019 08:00

"Sea Eye"-schip verzamelt 64 "migranten" ...
 
"Sea Eye"-schip verzamelt 64 "migranten" – Salvini´s antwoord op veilige haven: "Dan moet het naar Hamburg varen."

Citaat:

Het schip "Alan Kurdi" van de smokkelaar-hulporganisatie "Sea Eye" pikt van een rubberboot meer dan 64 "migranten" op en dat blijkbaar in Libische wateren, omdat zogenaamd de Libische kustwacht niet te bereiken was.
En weer maar eens kan ik Salvini géén ongelijk geven.

marie daenen 4 april 2019 08:07

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Universalia (Bericht 8982937)

2

Bovenbuur 4 april 2019 08:14

Het kan nog wat suggestiever. Het "schip" van de "hulporganisatie" pikte de "migranten" op omdat de "kustwacht" niet "bereikbaar" was. Nu zijn ze op weg op Italië te "beveiligen". Mooie haven heb je daar, zou zonde zijn als er wat mee zou gebeuren.

lamenielachen 19 april 2019 22:57

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Universalia (Bericht 8982937)

Dat is daar een lolleke hé.
Ze stappen in rubberbootjes en van zodra ze ver genoeg van de kust verwijderd zijn zijn ze "zogezegd" aan het vergaan en roepen op via VHF.
Daar komen dan die schepen die ze naar Europa brengen om ze op te pikken.
Een pot nat met de mensensmokkelaars ja.
Gewoon nergens meer laten aan wal komen in Europa dan stopt het automatisch..

lamenielachen 19 april 2019 23:06

Trouwens waarom moeten die schepen met opgepikte "schipbreukelingen", want zo spelen ze het, naar Europa varen met die gasten?
"Dat schip" is doorgaans niet zinkende dus kunnen ze evengoed terug naar Afrika gebracht worden van waar ze komen en waar ze papieren voor hebben.
Hebben ze geen papieren dan moeten wij ze hier ook niet, hebben ze er wel dat ze dan eerst asiel aanvragen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:16.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be