![]() |
wallonië telt 2 euro-miljardairs !! Vlaanderen geen enkel.
Vlaanderen heeft 0 miljardairs,
en maar 26000 start-ups. tegen 24000 in Wallonië. waar wachten we op om een miljardair te kweken? Welke Vlaming zou miljardair kunnen worden? Aan de racisten en de nazi's: kom niet af met u gezever over tansfers of uitbuiting van Vlaanderen in de jaren twintig. |
Michel Ferrero > een allochtoon >
Albert frère |
Omdat het in dit land enkel in Wallonie mogelijk is om een volledige industrie laten leeg te melken door een ex-schroothandelaar en de waalse vakbonden en daarna deze te verkopen aan de staat; natuurlijk het meeste geld uit deze overname geleverd door de Vlamingen.
|
Citaat:
|
Een reden te meer om het Belgisch boeltje op te splitsen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Het toont gewoon aan dat ondanks het geblaat van het VEV en Co de Vlaamse ondernmemers maar keuterboertjes zijn en dat het gootkapitaal nog steeds in handen is van de (Franstalige) Belgische burgerij.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
En maar schelden.... Belgisch topniveau! |
Citaat:
euh, waren dat Franstaligen :-o?????????????? |
Citaat:
(meedoen op uw niveau , anders verstaat ge het niet ) ik word eigenlijk kotsmisselijk van uw soort |
Misschien is het gewoon gemakkelijker te sjoemelen im Wallonie, waardoor een euromiljardair dat ook kan blijven>
|
Ferm moeten lachen met de allerhande conclusies die worden getrokken uit het feit dat er 2 mensen rijk zijn in Wallonie.
|
Citaat:
En het zal niet van werken zijn dat ze de 2 rijksten zijn. |
Citaat:
ik kom gewoon met feiten, 2 miljardairs in Wallonië en geen bij ons |
Citaat:
ja dat er minder belastingen kunnen komen, zonder de transfers, maar Vlaams Belang kan de belastingen niet verlagen omdat ze geen liberale partij is (ZIE TOPIC MET HONDERDEN POSTS) en omdat hun politiekers allemaal idioten zijn die journalisme en marketing hebben gestudeerd, zonder ooit journalist of marketeer geworden te zijn. Ze spreken van een opvoedsersloon, hahahaha, ministerie van het opvoedersloon, 25000 ambtenaren en een toren in Anterpen, kost : Al u belastingsverlagingen. |
ik vraag me trouwens af welke debiel de relevantie van die topic aanziet.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:28. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be