Universalia |
30 augustus 2019 06:47 |
En niet alleen de bootjes zijn in trek bij de illegalen/migranten.
En niet alleen de bootjes vallen in de smaak.
Bende mensensmokkelaars opgepakt langs E17.
Citaat:
Een bende trachtte er vooral transmigranten uit Eritrea en Ethiopië het land uit te smokkelen.
|
Citaat:
Twee andere verdachten werden eerder al opgepakt en opgesloten in het repatriëringscentrum 127bis in Steenokkerzeel.
|
Waarom ontvluchten zoveel mensen Eritrea? 'Liever sterven op zee, dan doodgemarteld worden'.
Dus komen ze liever de EU wat overhoop zetten. :roll:
Of de meeste Europeanen er een boodschap aan hebben dat de illegalen/migranten Europa op die manier komen aanvallen dat lijkt mij twijfelachtig en de gedachte die daarbij rijst is dan dat het allemaal in scene gezet is om de EU een slag toe te brengen.
Viktor Orbán zag het dan weer op deze manier die volgens mijn bescheiden mening ook de beste is of zou kunnen zijn om Europa niet in de vernieling te zien gaan, gelijk heeft hij.
Citaat:
“Europa moet begrijpen dat het niet volstaat om de massa-immigratie te verlangzamen – ze moet compleet gestopt worden.”
|
Toch blijft de migratiecrisis vechten tegen de bierkaai te zijn want in Italië gaan de grenzen terug open 'wir schaffen das" en de veel Europeanen zijn van mening dat het maar moet kunnen dat charmeoffensief de illegalen/migranten te blijven ontvangen.
Nieuwe regering in Italië: havens weldra weer open voor “vluchtelingen”
Europa - Grenzenlos: Der Flüchtlingsansturm über das Mittelmeer
Als er in de landen waar ze vandaan komen opstandjes zijn, ze zijn met genoeg om daar tegen in te gaan maar nee, liever snel naar de EU waar alles 'koek en ei' is.
|