andev |
24 december 2019 10:04 |
Sorry, geen plaats!
Citaat:
De drie minderjarige overvallers van een apotheek en krantenwinkel in Brugge, mogen voorlopig beschikken. De jeugdrechter had nochtans een plaatsing in een gesloten instelling bevolen, maar daar is voorlopig geen plaats.
De daders drongen vrijdagavond rond 19 uur een apotheek op het Dorpsplein in de Brugse deelgemeente Dudzele binnen. Onder bedreiging van een mes werd de inhoud van de kassa geëist. De overvallers maakten de dagopbrengst van de apotheek buit, maar twee verdachten konden in de buurt al ingerekend worden door de politie. Zaterdag werd uiteindelijk ook de derde verdachte opgepakt. Het trio bleek bovendien in aanmerking te komen voor een gelijkaardige overval op een krantenwinkel woensdagavond in Brugge. Bij de overvallen vielen geen gewonden.
Het parket besliste om de drie jongemannen op verdenking van diefstal met geweld voor te leiden bij de jeugdrechter. Door de jeugdrechter werd een plaatsing in een gesloten instelling bevolen. Dit zal echter pas effectief kunnen uitgevoerd worden als er plaats is in de instelling, wat op dit moment dus niet het geval is. In afwachting daarvan mochten de verdachten voorlopig beschikken.
uit Nieuwsblad online
|
Dat is dus de toestand waar we moeten mee leven?
Straks pleegt iemand een moord maar mag beschikken omdat de gevangenissen vol zitten?
En meer gevangenissen en jeugdhuizen en whatever bijbouwen is ook larie en apenkool want dat is een spelletje zonder eind. Net zoals de vaststelling dat er nog duizenden sociale woningen moeten bijgebouwd worden! Wat haalt het uit, er zitten er geen duizenden klaar om ze te vullen maar miljoenen die nog tot hier en omgeving willen geraken!
Gooi al het vreemd gespuis dat al herhaaldelijk werd opgepakt het land uit en dan zal er plaats genoeg zijn! Enige oplossing.
Er zijn wetten die dat beletten? Dan moeten die wetten vlug aangepast worden aan de realiteit. Moeten we alles naar de bliksem laten gaan omdat wetten dat voorschrijven?
|