![]() |
Hilde Van Acker wil zo snel mogelijk uitgeleverd worden.
‘Most Wanted’-moordenares Hilde Van Acker wil zo snel mogelijk uitgeleverd worden.
Als je dat artikel leest dan val je toch gelijk van uw stoel. Jarenlang stond zijn op de most wanted list. Nu ze haar te pakken hebben gaat ze nog wat eisen stellen ook? Yeah right!!! Borstkanker dat lijkt mij een goede bijkomende straf. Er zijn zoveel vrouwen die niets op hun kerfstok hebben die de pech hebben borstkanker gekregen te hebben, laten we die eerst helpen. Over wat zij uitgespookt heeft samen met haar kompaan daar zwijgt men in alle talen over. Citaat:
Citaat:
BELGIUM'S MOST WANTED |
Die misdadigster heeft een kwarteeuw lang niet hier willen zijn omdat ze dan meteen achter de tralies zou vliegen. Nu ze ginder achter de tralies zit wil ze terug naar hier komen.
Door het huwelijk met Lacote kreeg Hilde Van Acker automatisch de Ivoriaanse nationaliteit. En Ivoorkust levert geen burgers uit aan België. Dat ze de gevolgen maar draagt van haar misdaden. Haar ziekte krijgt ze er gratis bij. |
Ja, hopelijk laat men de procedure van uitlevering over aan een ambtenaar. Zo ene die het kan laten duren.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:00. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be