![]() |
VB dient klacht in tegen Gents stadsbestuur
En gelijk hebben ze, ook de groenen moeten zich aan de taalwetgeving houden.
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Gent is een Vlaamse stad, geen Arabische. |
Ze moeten klacht indienen omdat het alleen maar Arabisch en Turks was, en niet ook Roemeens, Lingala, Chinees, Pools, Spaans en 130 andere talen.
Puur racisme, dat alleen Turken en Arabieren onbekwaam zouden zijn om te snappen wat de LEZ inhoudt. |
Citaat:
|
Citaat:
Normaal gezien wordt daar in de meeste verre landen alleen aan tegemoet gekomen via een Engelse vertaling waar dan van verwacht wordt dat sowieso iedereen wel min of meer de Engelse taal machtig is |
Citaat:
Je moet al eens wat doen voor je achterban hé. Als ex Gentenaar zou ik niet meer weten hoe ik Gent in en uit moet maar de Turken worden geinformeerd in het Turks. |
Hoop dat Termont flink op z'n bakkes gaat.
|
Ik hoop ook dat ze stilaan een einde gaan maken aan die LEZ onzin.
Zelfs de SP.A is tegen. |
Citaat:
Absurditeit in de ergste graad, maar de Gentse "volksvertegenwoordiging" ziet niks abnormaals. Ik wil de mensen die ik ken niet de kost geven die hun geld elders gaan uitgeven om aan de Gentse LEZ-zotternij te ontsnappen. De Gentse middenstand vaart er wel bij..... Citaat:
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Voor zover bekend mag je alleen een andere taal gebruiken als die affiche of reklame of...
NIET op een openbare plaats te zien is. Daarom plaatsen o.a. grootwarenhuizen hun standjes met 2-talige folders juist BINNEN hun winkel. Als er per ongeluk iemand tegen dat ding stoot en het staat op het voetpad, is het warenhuis STRAFBAAR. Zeker weten. (Is al gebeurd aan onze Vlaamse kust) |
Het is onbegrijpelijk dat er vreemdtalige affiches moeten zijn, want alle allochtonen in Gent zijn al lang, en volledig perfect, ingeburgerd.
Ze wonen in huizen, trekken kindergeld en stemmen sos. |
Citaat:
Of is het provoceren ? |
Lezbische Arabieren.
|
Citaat:
|
Citaat:
https://sceptr.net/2020/01/gent-ook-...zqvhA7DZAXLQes |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:35. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be