![]() |
Duizend bomen geplant, en gelukkig dat ze daar mee zijn.
Een stel kinderen zijn zeer opgetogen over het feit dat ze duizend bomen geplant hebben die het probleem van het klimaat moeten aanpakken.
Wat ze de kinderen allemaal niet wijs maken hé. Het duurt nog jaaaaaaaaren vooraleer dat die takjes min of meer op boompjes gaan trekken. Dus aan het klimaat gaat dat, voor dat die kinderen klein kinderen hebben nog geen moer veranderen. Als ze dan toch fier willen zijn iets positiefs te doen voor het klimaat, dat ze dan al eens stoppen met hun ouders al hun geliefde koekjes en dergelijke te doen kopen waar palmolie in verwerkt zit en waarvoor hectaren bos, (met volwassen bomen die NU DIRECT wel veel verschil kunnen maken) gekapt worden. https://www.gva.be/cnt/dmf20200216_0...enementenweide |
ok boomer
|
gewoon alle bomen kappen en gebruiken als biomassa. Tschijnt dat da goed is voor het milieu en klimaat :lol:
|
zouden ze nu eens niet stoppen met al die zever te verkopen in het nieuws. Tegen dat die takjes bomen zijn heeft de jongste deelnemer daar aanwezig zelf al kleinkinderen. En sinds wanneer platen ze bomen op nog geen twee meter afstand van elkaar?
Als ze maar over dat klimaat kunnen zeiken dan is het al lang OK. |
Ik heb op mijn stuk grond, wat voorheen gebruikt werd om maïs te oogsten, een honderdtal bomen geplant, krijg ik nu een medaille?
|
Citaat:
|
Citaat:
(spontane verjonging begint nog veel dichter) |
Citaat:
Waar het vooral wringt is het totale gebrek aan enige coherentie inzake het gevoerde beleid in ons zogezegd “ontwikkelde” land. Je hoeft daarvoor heus niet in het buitenland te zijn, want als je wanbeleid zoekt, dan is België daarvoor het uitgelezen land. Vriendjespolitiek, corruptie, onkunde, politiek onvermogen, totaal gebrek aan organisatie en inzicht, niet in staat om op lange termijn te kijken … het loopt duidelijk goed fout in dit landje. Met betrekking tot deze materie is een goed voorbeeld een waardevol bos omgeven door weilanden. In België slaagt men erin het bos met eeuwenoude bomen te verkavelen, waarna men dus massaal bomen moet kappen én vervolgen een boscompensatie moet betalen om elders bomen aan te planten. De weilanden blijven op hetzelfde moment uiteraard onaangeroerd. Je houdt het niet voor mogelijk. Voor Kafka moet je duidelijk in België zijn. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Nu onafgezien van het niemendalletje of de verdere hypocrisie is dacht ik bomen planten toch dé oplossing ... een biljoen om precies te zijn :-)
En Trump deed het ook al Die geitenwollensokkendrager-bomenknuffelaars gaan toch nog gelijk krijgen se |
Citaat:
|
Mensen die geen hectare bomen hebben staan zouden €1000 belastingen extra moeten betalen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Onder die tieners zijn met grote zekerheid ook klimaat brossers die verleden jaar elke donderdag spijbelden. Zo verliezen die natuurlijk elke geloofwaardigheid. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ontbossing stop zetten zal veel eerder resultaat geven en dat hebben we allemaal in de hand. Stop met zaken te kopen waarin palmolie is verwerkt. Als de artikels met palmolie in vanaf morgen in het schap blijven liggen stopt die ontbossing van zelf. Daarbij betekend heel die productie van palmolie niet anders dan slavernij op verplaatsing, alleen worden de slaven niet meer naar de plantage gebracht maar brengen ze de plantage naar de slaven. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:48. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be