![]() |
Bent U verwonderd dat de Prins een Belgisch standpunt inneemt?
Bent U verwonderd dat de Prins een Belgisch standpunt inneemt?
|
Euh.... 8O :jerry:
|
Ik ben vooral verwonderd over het feit dat hier zo'n groot spel rond gemaakt wordt. Mensen toch!
|
Citaat:
|
U bent dus niet verrast dat hij zoiets zegt?
Er is dus niks nieuw gebeurd. Wat is dan het probleem? |
Het probleem is dat hier heel veel gezeverd wordt over iets dat geen twee minuten discussie waard is.
|
Citaat:
Hij moet zijn domme klep dus houden. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Prins Filip moet zwijgen. Als hij ooit koning der Belgen wilt worden dan zal het toch maar over maximum 8.500.000 mensen gaan.
De andere 1.500.000 heeft ie nu uitgesloten met z'n anti-Vlaamse uitspraken. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Dit is gedaan door de marionet Filip. De franstalige vlaminghatende entourage van het koningshuis heeft debiel Filip deze uitspraak laten doen. Deze is natuurlijk zo dom om zijn eigen onzin te geloven en er nog vierkant achter te staan. De conclusie is eigenlijk duidelijk : afschaffen dit koningshuis !
|
Citaat:
Omdat hij het dus nie MAG zeggen... en wat denk je dat het resultaat hiervan gaat zijn, ... dien dommerik snijd er alleen maar mee in zijn eigen vlees. |
Citaat:
|
Is dat een Belgisch standpunt. Het is ingegeven door de franstalige vlaminghaters die zich rond het koningshuis begeven. Als prins moet ge echt een debiel zijn om u te laten verleiden tot zo'n uitspraken. Maar ja, als je nog dommere mensen wil zoeken in België, kan je deze eigenlijk enkel maar vinden bij zijn eigen familie. Astrid zou zodoende nog dommer zijn. Het ideale slachtoffer voor de franstalige vlamingshaters in de entourage van de koning.
|
De zoveelste Belgenmop. We maken ons weer eens belachelijk in't buitenland. Dreigende taal "die krijgt met mij te doen" en Philip, komaan zeg. Dat is toch niet verenigbaar.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:05. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be