![]() |
Financial Times heeft lof voor Belgische aanpak
Financial Times heeft lof voor Belgische aanpak: “Regering toont aan dat verdeeld land nog steeds duidelijk antwoord op crisis kan geven”
Zoals internationaal aangetoond: België werkt ! https://www.hln.be/nieuws/binnenland...even~a69a1c9a/ |
als uw mondmaskertje maar goed zit en scholen openblijven
|
Citaat:
|
Citaat:
|
"Verdeeld land"
Daar had je over gelezen zeker ? :lol: |
Citaat:
Vooral de rechterzijde maakt daar een probleem van. Ik ken persoonlijk geen Waalse burgers die vlamingenhaters zijn en omgekeerd. |
Citaat:
![]() |
Citaat:
"A deeply fragmented country" |
Citaat:
|
België doet het enkel relatief goed, omdat het in de andere landen van Europa zo slecht is aangepakt. Dat we het beter doen als derde-wereld landen als Italië en Spanje is nogal wiedes.
De commentaar verschijnt dan ook in een Engelse gazet, waar ze zelf totaal fout gereageerd hebben. De lof is dus zeer relatief op te nemen hoor. Maar goed, los daarvan zitten we momenteel nog in een deftige situatie. |
Citaat:
Usain Bolt is de minst slechte 100 meter loper. Dat weten we dus ook weer. |
Ik denk dat het nog iets te vroeg is om lovend te worden. Dat het in vergelijking met veel andere landen veel beter is aangepakt is ook niet moeilijk want in Nl, GB, Spa en It is de aanpak ronduit armzalig.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Die voeren gewoon uit wat de wetenschap/geneeskunde hen opdraagt. Wat is hun "oh zo grote verdienste" dan wel ??? |
Wie krijgt er grote onderscheiding bij het managen van de crisis (dat is iets anders dan de medische hulpverlening, om duidelijk te zijn).
Dat zijn twee ambtenaren. De Ranzige en Van Gucht. De regering luistert (redelijk) naar de experts. Maar hoeveel beter zou het niet geweest zijn, met een regering met de top-5 politici uit Walenland en idem dito 5 uit Vlaanderen? |
Citaat:
Les absents ont toujours tort, Schoof. Leef ermee. UW partai is't afgebold, weet ge 't nog? |
Citaat:
Als er iets is dat nu voor iedereen duidelijk is, dan is het het falen van de huidige politieke generatie. Hopelijk wordt daar wat in gesnoeid, zodat er een (eerder kleine) kans is voor nieuw ideeën en herstel van vertrouwen. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:02. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be