![]() |
Het verjaardag. Ingehuld door.
Uwen tekst eens NIET laten nalezen door een native speaker, maar door google translate draaien ... hoe cool is da?
Dat is toch een kwestie van respect. In een officieel tweetalig Elsene. Met de naam van mevr. de première er op vermeld. Wat doe jij met een partner die jou niet respecteert? Taalfouten op gedenkplaat voor 60 jaar onafhankelijk Congo https://www.standaard.be/cnt/dmf20200630_94506364 Citaat:
|
Leve het Belgie.
|
Citaat:
|
Zelfs de RTBF website weet het te melden.
https://www.rtbf.be/info/belgique/de...es?id=10533308 'ongehuld' moet 'ongehuldigd' zijn...8O |
Waar blijft Henri om dit goed te praten?
|
Citaat:
|
1 Bijlage(n)
Het Nederlands is voor hen enkel de taal van de "boerkes", natuurlijk. En zij die opkomen voor een correct taalgebruik, krijgen volgende uitspraak op hun bord :
|
Citaat:
Naar 'ingehuldigd' Origineel : La RDC en néerlandais se dit "‘Democratische Republiek Congo" et non "van Congo". Et enfin "inauguré" ne se traduit pas "ongehuld" comme sur la plaque, mais bien "Ongehuldigd". |
Citaat:
|
Citaat:
Comedy Capers in het echt. Ondertussen vragen sommigen zich nog af waarom de hele wereld met Belgie lacht... |
Citaat:
|
Waar blijven de commentaren van het Orakel uit Herstappe en van Zijne Hoogheid Le Duc d’Enghien???
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ronkende benamingen... dat wel. |
En ondertussen verontschuldigd Elsene zich.
|
Ik wordt hier niet goed van. ;-)
|
Vermits onze taal in sneltempo verengelst stoor in mij niet meer aan incorrect taalgebruik of aan spel- of schrijffouten.
|
Citaat:
Het is een gepaste vorm om die onafhankelijkheid te herdenken... dat was ook een klucht. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:19. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be