patrickve |
26 augustus 2020 09:43 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak
(Bericht 9430418)
De levensvreugde is weg.
Ze mag die terug gaan zoeken. Dat ze maar begint in de covid-cohortes van de ziekenhuizen waar de patiënten hun vreugde trachten terug te winnen door op hun buik te gaan liggen, in een toestand van knock down ipv lock down, met een zuurstofdarmpje dat door hun keelgat geschoven is.
|
Je snapt het niet. Er zijn veel minder mensen in dat geval, dan mensen die geambeteerd worden en nooit zo een darmpje door hun keel gaan krijgen. De grote overgrote meerderheid van mensen gaan nooit zware last krijgen van covid-19. Die gigantische meerderheid wordt enorm gehinderd in hun levensbezigheden voor dat piepklein minderheidje dat misschien een darmpje door hun keel gaan moeten krijgen.
Je zou toch verwachten bij de verste minste toepassing van een of ander "gelijkheids" of "democratie" principe dat men geen grote groep ambeteert voor de privileges van een piepkleine minderheid, nee ?
Men heeft dat zelfs in een "kiesdrempel" principe gestoken: "minder dan 5% van de bevolking, dan is dat van geen tel". Dat is wat de kiesdrempel wil zeggen: als uw wensen, grillen, eisen, .... minder dan 5% van de bevolking betreffen HEBT GE ZELFS GEEN RECHT VAN SPREKEN in de volksvertegenwoordiging. En nu gaat men MEER dan 95% van de bevolking hun burgerrechten met de voeten treden voor de privileges van MINDER dan 5% van de bevolking om proberen geen darmpje door hun keel te krijgen ?
|