![]() |
Wat is het meest democratische?
Citaat:
|
Geen van beiden.
alletwee de pot op:-D |
Niet slecht gezegd van de Decker , ik vraag me af wat de walen daarop te zeggen hadden.
Nog een opmerking. Zijn we nu aan't terugkeren naar de Middeleuwen. Verbod op dit, verbod op dat. Vroeger mocht je niet denken van kerk en vooral geen andere opvattingen hebben als die van de kerk. Nu is de kerk vervangen door een aantal politieke partijen. Ik kan niet wachten op de volgende verlichting :) |
Citaat:
|
Citaat:
Leer het eerst es aan hen |
Citaat:
Nog een bedenking: hoe wel de cdh extremisme definieren? |
Ten eerste,Monarchie is zeker niet democratisch, als een koning mij meer zou kosten dan een president dat moet ik hem niet.(WANNEER wordt hier eens een berekening over gedaan).Ten tweede zo'n wet over dotaties bestond toch al (of was dit alleen voor vlaanderen).Ten derde het Belang is ook niet consequent ofwel geeft men toe een nieuwe partij te zijn en dan vervallen de dotaties wat logisch is, of men is nog altijd het vlaams blok en dan moet de partij ontbonden worden wegens het aanzetten tot racisme.
|
De oplossing is simpel ze mee laten regeren, ze zouden gewoon imploderen wegens de tegenstrijdige verwachtingen die ze geschept hebben.
één groot probleem zijn de politieke benoemingen die het blok zou doen |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ten eerste, de partij zelf is niet veroordeeld. Ten tweede heeft het hun programma aangepast. Ten derde zijn ze gestraft door een verplichte naamsverandering vanwege hun vzw's die hebben aangezet tot rascisme. Vergeet niet dat het partijprogramma geen rascistische element bezit!
|
Citaat:
BTW, dat imploderen zijn we nu ondertussen al gewend zeker, het komt dagelijks op het nieuws:-P Ik denk ook wel dat hun regeringsdeelname niet van een leien dakje zal lopen, de eerste regeringsdeelnames van alle ander partijen kun je moeilijk geslaagd noemen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Nat: daarbij dit heeft men al toegegeven (Annemans: Het zeventig puntenplan was maar om te lachen, hé) u heeft inderdaad gelijk als u zegt dat er nu ook politieke benoemingen worden gedaan en ik ben iets te vlug geweest om dit direct en op voorhand aan te nemen maar stel zou, dan zou (als het een rascist zou zijn) dit de democratie ondermijnen,(vb rascistische rechters)
|
waarbij in niet beweer dat alle vlaams belangers racist zouden zijn,verrevan, ik vraag me alleen af wat ze vlaanderen zouden kunnen bij brengen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:46. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be