![]() |
Drie Brusselse agenten onder aanhoudingsbevel voor verkrachting en voyeurisme
Bron
Drie Brusselse agenten onder aanhoudingsbevel voor verkrachting en voyeurisme Uit het artikel Citaat:
In het artikel staat dat de agenten nog niet lang voor de Brusselse politie werkten. Dan moeten die elkaar toch reeds gekend hebben? |
Citaat:
Dat er bij de politie ook van alles zit is een openbaar geheim maar zonder gaat het helemaal niet. Beter screenen en dan vooral de leiding zodat die de boel in de gaten kunnen houden en optreden. |
Laatst was er toch een studente die ging aanklacht doen wegens aanranding bij de Brusselse politie en die in de cel werd gestoken alsof ze de beklaagde was. Ik vind er geen bron meer van terug.
|
Ik begin het ongemakkelijke gevoel te hebben dat er,zoals zowat 30 jaar geleden toen de Rijkswacht uitgeschud werd en de politiestatuten eens hervormd werden ,het weer eens tijd is voor een grote "shake-out"....Ik vind dat overigens ook redelijk,iedere organisatie moet regelmatig eens uitgeschud worden.
We moeten gaan vrezen dat we enkel het topje van een ijsberg aan problemen vernemen..... |
Citaat:
|
De flikken uw vriend.
"Beschermen en dienen" staat er op hun voertuig.... |
Geen namen? Geen initialen?
Het zullen toch geen gekleurde vrienden zijn zeker? |
De drie agenten, Kadir G., Gianluca P., en Thaddé I., pleegden hun misdaden eind 2019. De drie zouden vrouwen dronken gevoerd hebben en vervolgens met hen seks hebben gehad, zonder toestemming, terwijl ze alles filmden. Het zou gaan om verschillende feiten, gepleegd op verschillende tijdstippen. Volgens onze informatie zouden er meerdere slachtoffers zijn.
De drie mannen komen uit Luik, maar alvast twee van hen wonen inmiddels in Limburg. Bron De Standaard |
Citaat:
|
Citaat:
https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2020/06...y-en-sproetje/ Er zitten overal wel rotte appels. |
Citaat:
|
Citaat:
In dit geval hebben de religioten zich herleid tot hun basis-instinkten. Bij mega-toby was het om geld te doen. Ik zie toch wel een verschil in de manier dat de hersenen verschrompelen onder die pet. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:30. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be