![]() |
NSV!-Antwerpen protesteert tegen drugsmanifestatie in Antwerpse binnenstad.
Met verbazing heeft de NSV!-Antwerpen kennis genomen van een door Joengk georganiseerde “blowparty” op zondag 12 december op het Steenplein te Antwerpen. Op deze manier eisen en promoten de jongerenorganisaties van Spirit, Groen en SP.A op een illegale manier het gebruik van een drug die de gezondheid ernstige schade toebrengt.
Met deze actie wil dit partijpolitieke jongerenkartel de idee in stand houden en versterken dat cannabis een onschadelijk genotsmiddel zou zijn. Wetenschappelijk onderzoek heeft echter eens te meer bevestigd dat het gebruik van softdrugs verscheidene gevaren met zich meebrengt. Zo is volgens een artikel in het prestigieuze wetenschappelijk tijdschrift de British Medical Journal het risico op psychotische symptomen bij jongeren die cannabis gebruiken 50% hoger als bij niet gebruikende jongeren. Andere redenen die aantonen waarom het legaliseren en het gebruik van cannabis onaanvaardbaar is, zijn onder meer dat: - Cannabis de vruchtbaarheid van mannen aantast - Cannabis kankerverwekkend is.. THC, het actieve bestanddeel van cannabis, is zeventig keer meer kankerverwekkend dan nicotine - Studenten die marihuana roken, gemiddeld zwakker scoren dan hun niet-blowende collega’s - Cannabis schizofrenie kan veroorzaken - Frequent gebruik kan leiden tot het amotivatiesyndroom zodat gebruikers vaak sociaal afgezonderd worden. - Er een duidelijk verband bestaat tussen cannabisgebruik en delinquentie De NSV!-Antwerpen zegt daarom uitdrukkelijk neen tegen drugs en zal zondag om 15u aan het Steenplein actie voeren tegen deze “blow –in”. Gert Gillis Praeses NSV!-Antwerpen 2003-2005 GSM:0477/939723 e-post: [email protected] |
Djeezes een ''blow-in party''. Laat eens raden. De weed zal geleverd worden door Groen! betaald worden door de SP-a en opgesmoord worden door Prego.
http://www.animo-antwerpen.be/index.php?id=294 Nu, ernstig. De inhoud is op zich niet zo slecht alleen is de aanpak en strategie niet goed volgens mij. Enfin, alle clichés over burgerlijk links die je maar kan bedenken komen wel goed tot zijn recht. ;) Het laat uiteraard de mogelijkheid aan organisaties zoals de NSV om die clichés uit te buiten. ''Wie zegt dat acties niet helpen? Kom allemaal toch maar massaal af... de pers gaat dat héél tof vinden. De politie, justitie en sommige politici iets minder misschien. Dat ze er dan maar iets aan doen! ... aan de wet wel te verstaan ;-) '' Zo van, eigenlijk hebben we alleen wat volk nodig voor de persfoto. ;) |
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Genotmiddelen Niet genoemd in de tabel vanwege onduidelijkheid over de status van risicofactor:
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Alle middelen zijn goed om bij bepaalde doelgroepen stemmen te ronselen. |
Citaat:
Dan er geld van anderen inpompen om de problemen op te lossen. |
Citaat:
Door zware boetes op te leggen aan bestuurders die verslaafd geraakten ? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
in alle geval, door te legaliseren haal je alles uit de schemerzone, en kan er beter tegen opgetreden worden. |
Citaat:
Maar waarom dan ook de andere niet toelaten omwille van dezelfde argumenten. |
Citaat:
Over welke problemen heb je het bij roken of drinken ? |
Citaat:
Door te legaliseren geef je het signaal dat het ongevaarlijk is en voor iedereen vrij toegankelijk. De meeste fabeltjes die over drugs rondgaan is het minimaliseren van de risico’s. |
Het werd eens tijd dat mensen assertief zijn IVM cannabis, IPV altijd die schijterige "diplomatische" tactieken die alleen ons op de knieën houden en onze onderdanigheid bevestigen.
|
voor zover ik het door heb, na allerlei dingen te lezen geschreven door onderzoeksmensen en dergelijke, is het duidelijk dat Alcohol een véél zwaardere en gevaarlijke drug is dan weed. Cannabis brengt weinig fysische schade toe terwijl vaak gezegd wordt dat als alcohol nu zou worden uitgevonden, het onmiddellijk verboden zou worden, zonder dat iemand eraan zou denken het eventueel toe te laten.
Dat wetende is mijn mening eenvoudig. Of men laat cannabis toe, of men verbied alcohol... |
[size=3]Laten we met rechts-radikale kameraden die "party" opruimen!!![/size]
|
Stoer.
|
Citaat:
De anarchistische drugsgebruikers, dat is het goede voorbeeld. Denk eens na, 1 op 3 jongeren bekent ooit canabis gerookt te hebben. Is dat niet schandalig, of keur jij dat goed? Waarschijnlijk wel, ik had niets anders verwacht. Links crapuul, jullie verzieken de maatschapppij ! |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik keur dat zeker goed. Het zal altijd wel iets zijn, is het alcohol, dan ist wiet. Zonder "iets" kunnen samenlevingen niet, alleen tijdelijk en in theorie.
En dat zijn die het bekennen hè. Dus wss wel ietsje meer in de realiteit. Ik verziek niks, iedereen kiest zelf welke weg hij op gaat. Zie u daar nu zitten met uw gekneuter. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:24. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be