![]() |
Balans van vier maanden regering De Croo
Veel, veel geld uitgegeven en een begrotingstekort zoals nooit tevoren.
Meer info is verkrijgbaar bij de bevoegde staatssecretaris Eva De Bleeker (OVLD) toegevoegd aan de Vice-eersteminister en minister van Justitie en Noordzee,Vincent van Quickenborne (OVLD). |
Ze deden inderdaad beter in 4 maanden dan de vorige N-VA legislatuur.
|
Citaat:
Een verademing. |
Citaat:
Misschien gaat ge het zelf op een dag nog wel écht geloven ...;-) |
Citaat:
|
Citaat:
Alle dagen komen er anders "meningsverschillen" naar buiten. Even wachten tot het corona-bindmiddel wegvalt en het regeringsakkoord op tafel komt.... Het is duidelijk dat de Vivaldikliek het Vlaams Belang niet vreest. :lol::lol::lol::lol::lol: Wat vaandelvlucht betreft. De regering De Croo is nog maar een baby van vier maanden oud. Te jong om de benen te nemen. De N-VA hield het na 3,5 jaar pas voor bekeken. Nog even geduld dus..... Citaat:
|
Nog een geluk dat de regering Jambon ons bekwaam door de coronacrisis stuurde. De bewoners van de woonzorgcentra zijn laaiend enthousiast of dood.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Een pandemie overwinnen kost nu eenmaal veel geld en energie. |
Citaat:
Wat heeft dit met het onderwerp te maken. Welke regering ook. Het aantal doden kan niet worden beperkt. |
Citaat:
Het enige dat tastbaar is ,is het feit dat de economie serieuze schade heeft opgelopen... Was het dat nu net waard , volgens mij niet mijn beste... Om zogenaamd wat ouderen te gaan redden ,hebben ze gelijk de toekomst van vele jongeren op het spel gezet... En dat moogt ge nu keren en draaien zoals je wil...:roll::roll::roll: |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:50. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be