![]() |
Trump advocate: ik ben onschuldig omdat mijn leugens te doorzichtig waren
Post-truth gaat een nieuwe fase in. Nu verdedigen advocaten in de US zich door te zeggen dat iedereen toch wist dat ze leugens vertelden en als je overduidelijk leugens verteld dan ben je niet strafbaar.
:rofl: https://www.demorgen.be/politiek/tru...mand~be5ca3a7/ |
Citaat:
Citaat:
|
Alé, Kelt zal blij zijn.
Ze weten weer wat schrijven. :thumbsup: Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Wat me het meest logisch lijkt is dat Powell gelooft in haar aantijgingen ivm fraude maar niet in staat is dit te bewijzen en zich daarom beroept op eerdere rechtbank uitspraken ivm politieke retoriek.
Dat een 'hertelling' de fraude niet zou duidelijk maken beweerde Trump al voor de hertelling in Georgia. Het Trump kamp liet Powell vallen nadat ze openlijk China en Iran beschuldigde de stemcomputers gehacked te hebben. Dat komt inderdaad nogal onwaarschijnlijk over. Men kan mogelijke schuldigen eerder gaan zoeken in de zogenaamde 'deep state'. |
“No reasonable person would conclude that the statements were truly statements of fact,”
Dus de rechtbank ook niet. Waarom dan al die zaken aanspannen? Het was dus enkel en alleen een showke voor de not reasonable Trump supporters? De simpele zielen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Hoe zit het trouwens met die Kraken die ze ging loslaten? Teruggekeerd naar de diepten van de oceaan? |
Trump is weg, maar zijn supporters blijven de rekening betalen.
https://www.demorgen.be/nieuws/giuli...york~b2b2db7a/ Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:55. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be