Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door edwinp
(Bericht 9666347)
en zij wilden geen opoffering doen omdat ?
|
Mochten zij zichzelf totaal afgezonderd hebben, dan zouden ze niet ziek geworden zijn, en zouden de de ziekenhuizen niet overbelast hebben he, en zouden ze geen "dodenstatistieken" veroorzaakt hebben he. Dan hadden de jongeren zich kunnen besmetten met een niet-zo-nijdig virus, en hadden ze nu wat bescherming tegen deze nijdiger versie.
Citaat:
met alle respect maar de bejaarden zijn één van de weinige groepen die de realistische dreiging van het virus erkent hebben, de resr heeft zichzelf getroost met het feit dat ze 'te' jong waren voor de gevolgen, die we nu zien bij de jongere niet-gevaccineerde deel van de bevolking
|
Nee, de enigen die een beetje bedreigd waren, waren de bejaarden. Maar daarvan vonden er velen - toegegeven, omdat ze de propaganda geloofden - dat zij zich mochten gedragen "zoals iedereen" en dat als ze ziek werden, het de schuld was van "de anderen".
Dit is gans een jaar een bejaardenziekte geweest, waarvan veel bejaarden vonden dat het aan de rest van de maatschappij was om zich maar aan regeltjes te onderwerpen zodat ZIJ zich niet moesten opsluiten en toch nog wat "onder de mensen konden komen".
Er zijn zo goed als geen gevolgen onder de niet-bejaarde bevolking. Ja, er zijn gevallen, die gaan dood of zo, maar dat is niet enorm. De maatschappij had voort gekund zonder die bejaarden, en kan ook voort zonder die paar jongere mensen die zouden sterven of IC nodig hebben.
Die jongere bevolking die nu zwaarder ziek wordt, is dat trouwens ook door het gemaatregel. Hadden zij niet gedwongen geweest van zich niet te besmetten, ge weet wel, omdat de bejaarden anders ziek zouden worden want die wilden zich niet isoleren, dan hadden ze nu wat antilichamen tegen deze nijdiger versie. Maar nee, ze moesten maagdelijk blijven, zodat ze destijds opa die toch naar het communie feest wilde komen, niet zouden besmetten, maar ze hebben ook geen vaccin gekregen en staan nu bloot aan een nijdiger virus, waartegen ze zichzelf hadden kunnen beschermen door vorig jaar ziek te worden. Maar dat was te riskant voor opa.
Vorig jaar had opa dus schrik, maar wilde toch nog wat onder de mensen komen, als die mensen zich maar aan regeltjes hielden. Nu is opa gevaccineerd als geprivilegieerde en nu zouden we die moeten bewonderen, terwijl de jongeren geen vaccin krijgen, en zich ook niet mochten beschermen vorig jaar. Amai.
Citaat:
dus conclusie: zij die de vaccinaties het meest WAARDEERDEN zijn het eerste geweest, toch logisch ?
|
Die voor wie dat allemaal gedaan werd, KREGEN als eerste het privilege om die vaccins te krijgen, terwijl de anderen die zich opgeofferd hebben, in de kou mogen blijven staan, en dan zijn dat helden ?