![]() |
UNICEF - stijging van de kinderarbeid
Unicef: ‘Aantal kinderen in kinderarbeid stijgt na twee decennia opnieuw’
Citaat:
Citaat:
U weet wel die reclameboodschappen die men u alle dagen tot vervelens toe door uw strot duwt is dat géén kinderarbeid? (<-- lees: hersenspoeling) |
Misschien moet men dat hier ook invoeren. Voor (Brusselse) hangjongeren.
|
geef die es wat geld aub
|
Zolang mensen enkel de narratieven van deze generatie politici -die mensenmoordenaars zijn- opvolgen, zo lang zal er niets veranderen.
https://m.youtube.com/watch?v=IBqH8mxO-bg |
Ah. De afgelopen 4 jaar zijn er meer dan 300 miljoen kinderen extra bijgekomen op de wereld. Als er daar maar 8 miljoen van werken dan valt dat nog goed mee.
|
Als ze niet zouden werken hebben ze geen eten. Wat is dan het minst erg?
|
Het werken is het probleem niet. Het zijn de werkomstandigheden en de omstandigheden die hen dwingen hun leven te riskeren op korte en lange termijn (kankers, longschade, ...).
De armoede wordt bewust in stand gehouden zodat white supremacisten van deze generatie politici die collaboreren met sinistere overmachten rijker blijven worden. No to act is to act, not to speak is to speak. Het is onze schuld. |
Citaat:
|
Citaat:
Een politieke vrijgeleide om OCMW voor de hele wereld te spelen. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:30. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be