![]() |
Wie wordt de slimste mens ter wereld 2021
Alhoewel het programma meer en meer een flauwe moppenshow is ben ik toch benieuwd wie het dit jaar zal halen.
De 10 finalisten: Anne-Laure Vandeputte Acid Alexander Hendrickx Geert Meyfroidt Steven Van Gucht Arjan Lubach Merol Liesbeth Imbo Anthony Nti Gloria Monserez Wie geeft u de meeste kans? |
Liesbeth Imbo
Merol Anthony Nti |
Zou wel lachen zijn als acid wint
|
Als je je goed voelt wie nu de slimste mens is, dan wens ik ieder veel succes.
Ik ben de slimste mens :-) |
Citaat:
Raad eens wie de slimste is ? |
Ikkeu nie :x :cry:
|
De Moeder van Gloria Monserez was het lief van Boma in FC de Kampioenen.
dat zet alles in een ander perspectief. |
Citaat:
|
Citaat:
Jeroom in Paddock op Play Sports over auto’s is wel leuk. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Bovendien, naast Blokken, de meest "gestuurde" quiz op TV. Vooral de vragen aan de deelnemers bij hun eerste optreden zijn tenenkrullend! |
Citaat:
|
Citaat:
|
Hoe spreek je Nti uit? Want zwarte mensen hebben vaak een voor ons exotische naam en uit respect voor die persoon zou ik dat juist willen uitspreken. Probleem is dat ik dat niet mag vragen want dan word ik meteen een smerige racist genoemd.
|
Liefst Merol of Anthony Nti.
En mocht dat niet lukken, dan graag Arjan Lubach. |
Bij gebrek aan Belgische kandidaten heeft Erik maar Nederlanders gevraagd.
Voor mijn part mag Steven Van Gucht winnen. |
Geen idee, nog nooit een volledige aflevering naar gekeken. Het ligt er vingerdik op dat alle "grapjes" en antwoorden voorgekauwd wordt.
Goedkope tv, not my cot. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:53. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be