Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Coronacrisis (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Vaccinatiegraad fors lager dan eerder vermeld (https://forum.politics.be/showthread.php?t=262505)

HOUZEE ! 23 december 2021 11:34

Vaccinatiegraad fors lager dan eerder vermeld
 
De vaccinatiegraad in Engeland is 62,2 procent en niet 89 procent. Ook in Amerika kloppen de cijfers niet. Dit legt een bom onder alle conclusies over covidopnames en covid-doden.

Maandenlang is het Britse publiek verkeerd geïnformeerd over de vaccinatiegraad. Volgens Britse media was deze graad voor Engeland 89 procent voor mensen van 12 jaar en ouder. Maar uit een nieuw rapport van de autoriteiten blijkt dat de werkelijke vaccinatiegraad 62,2 procent is. Daarnaast meldt Bloomberg dat de Verenigde Staten ten onrechte miljoenen eerste injecties hebben geregistreerd.

lees verder : https://danielvdtuin.substack.com/p/vaccinatiegraad


On-ge-loof-lijk :evil::evil::evil:

En dan maar leuteren over de effeciëntie van de vaccins, de hoge vaccinatiegraad.

De schoofzak 23 december 2021 12:14

Danielvdtuin ... wat een op het eerste zicht geloofwaardige link.

Ik heb er maar niet op geklikt.

patrickve 23 december 2021 13:58

Dat moet het laatste strohalmpje zijn: de vaccins werken WEL, maar ze werden niet gezet ! :-D

Witte Kaproen 23 december 2021 14:08

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door patrickve (Bericht 9850153)
Dat moet het laatste strohalmpje zijn: de vaccins werken WEL, maar ze werden niet gezet ! :-D

Het "Ingeborg-effect".:cry:

Bach 23 december 2021 16:18

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door patrickve (Bericht 9850153)
Dat moet het laatste strohalmpje zijn: de vaccins werken WEL, maar ze werden niet gezet ! :-D

Zoals met bepaalde economische re worden. Werkt het niet dan geven we meer van hetzelfde.

gertc 23 december 2021 17:31

Als ik op ourworldindata kijk, staat daar ook een cijfer rond de 62% - van de volledige bevolking. GB vaccineert niet onder de 15. Waar kwam die 89% vandaan? 89% van wat?

alpina 23 december 2021 17:37

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door gertc (Bericht 9850402)
Als ik op ourworldindata kijk, staat daar ook een cijfer rond de 62% - van de volledige bevolking. GB vaccineert niet onder de 15. Waar kwam die 89% vandaan? 89% van wat?

Ik begrijp het ook niet goed. Maar de BBC rapporteert inderdaad 89%:



Dus 89% van de >12 heeft 1 dosis gehad.

Maar in het rapport lees ik het volgende:
Citaat:

Vaccine coverage tells us about the proportion of the population that have received 1, 2 and 3 doses of COVID-19 vaccines. By 12 December 2021, the overall vaccine uptake in England for dose 1 was 67.9% and for dose 2 was 62.2%. Overall vaccine uptake in England in people with at least 3 doses was 31.4%. In line with the programme rollout, coverage is highest in the oldest age groups.
Geen idee waar de BBC die 89% vandaan haalt.

Hoofdstraat 23 december 2021 18:33

Engeland vaccineert enkel 12 tot 18 jarigen met onderliggende problemen, misschien is enkel die groep gerekend voor het percentage?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:34.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be