Hoofdstraat |
31 januari 2022 23:30 |
Zal Nederland ons voorbij steken? 'Burgers kunnen zelf nadenken’
Een tijdje terug nog in lockdown en nu goed op weg om helemaal open te gaan, gezond verstand komt terug en met wat geluk zullen wij volgen.
https://www.bd.nl/dossier-coronaviru....google.com%2F
Corona-aanpak moet anders vindt Bussemaker: 'Burgers kunnen zelf nadenken’
Twee belangrijke adviesorganen komen met een gezamenlijk advies aan het kabinet: luister beter naar burgers en weeg hun belangen meer mee.
,,Maar nog langer met veel beperkende maatregelen leven beschadigt onze gezondheid en onze samenleving”, zei minister Ernst Kuipers (Volksgezondheid)
https://www.bd.nl/binnenland/verbod-...baar~a6721b4d/
Het kabinet en de burgemeesters van de zuidelijke provincies hebben te maken met een duivels dilemma, want de strikte coronaregels - zoals de 1,5 meter, beperkingen van de groepsgrootte en mondkapjes - zijn nog steeds van kracht. Maar een verbod op het vieren van carnaval lijkt inmiddels maatschappelijk onhaalbaar geworden.
https://www.bd.nl/binnenland/ruim-ha...apas~a623db60/
Ruwweg 5 miljoen volwassenen zijn wel volledig gevaccineerd, maar haalden nog geen boosterprik.
https://www.telegraaf.nl/nieuws/3458...arken-achterna
experts zien dat omslagpunt coronacrisis nu echt nabij is we gaan denemarken achterna
https://www.telegraaf.nl/nieuws/1010...hense-snackbar
Gevaccineerde man aangehouden nadat hij met penis begint te spelen in Zutphense snackbar
https://nos.nl/artikel/2415209-boa-b...al-niet-zitten
Boa-bond ziet handhaving coronaregels rond carnaval niet zitten
Gerrits ziet twee opties: carnaval nog een jaar afblazen of carnaval laten doorgaan zonder de afstandsregel, "zodat mensen het feest kunnen vieren dat ze willen vieren".
|