Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Fact-checking: zijn deze nieuwsfeiten accuraat? (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Verkoudheidsvirussen maken sommigen immuun voor covid-19 (https://forum.politics.be/showthread.php?t=263450)

Universalia 16 februari 2022 09:13

Verkoudheidsvirussen maken sommigen immuun voor covid-19
 
Verkoudheidsvirussen maken sommigen immuun voor covid-19

Aardig wat tekst & uitleg maar of het waar is dat is dan weer een ander paar 'mouwen'

Citaat:

Sommige mensen geraken niet besmet met het coronavirus, terwijl hun partner of kind wel besmet is. Britse wetenschappers vermoeden dat deze personen een zekere immuniteit hebben opgebouwd na een verkoudheid veroorzaakt door een ander, banaal coronavirus. Daardoor zouden ze iets minder vatbaar zijn voor een besmetting met SARS-CoV-2. Er zijn honderden mogelijke verwekkers van verkoudheden, waarvan een minderheid banale coronavirussen zijn.
:|

patrickve 16 februari 2022 13:54

Het is gekend dat er kruis immuniteit is met sommige andere corona virussen. Maar er is nog een ander systeem dat besmetting kan beletten: het aangeboren immuunsysteem.

Universalia 16 februari 2022 23:43

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door patrickve (Bericht 9897170)
Het is gekend dat er kruis immuniteit is met sommige andere corona virussen. Maar er is nog een ander systeem dat besmetting kan beletten: het aangeboren immuunsysteem.

Niet iedereen mag zich gelukkig prijzen dat te hebben denk ik. 8O

Loki 17 februari 2022 13:30

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Universalia (Bericht 9897578)
Niet iedereen mag zich gelukkig prijzen dat te hebben denk ik. 8O

Gelukkig prijzen?? Als ge die pech hebt geraakt ge niet aan nen cst....tenzij ge u laat vaccineren voor iets waar ge blijkbaar immuun voor zijt.

Universalia 18 februari 2022 08:59

Schilderen dan maar ... :?

Likje muurverf gaat het coronavirus onschadelijk maken: ‘Dit is nog maar het begin van een revolutie’ (cookie/trackersite :roll: )

Universalia 20 februari 2022 18:16

Het klinkt misschien gek maar ik blijf mijn mondmasker dragen.

Vorige jaren als ik het niet droeg was ik rond deze tijd zeker al verkouden geweest, nu niet.

:-D

p.s.

Vroeger (hele tijd gelden) haalde ik het ergens zelfs al eens aan: "Misschien zullen wij ooit hetzelfde moeten doen als onze Chinese vrienden het ons al jaren voordoen en een mondmasker dragen en zie nu ..."

Te ver gezocht of net niet?¿


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:27.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be