![]() |
Het gas van Poetin, de centrales van Xi Jiping
Citaat:
What can I say? Typisch Belgisch, en verfrissend groen, zeker? |
Citaat:
We weten nu wel zeker wie de grote liefdes zijn van de Belgische groenen. Toch? Duizend blauwe dweilen volstaan niet om deze blauw-groene schande op te kuisen. Zelfs honderd hogedrukreinigers volstaan niet. En maar jammeren als ALLE Vivaldiartijen electoraal slaag krijgen, op een populistisch rood konijn na. |
Citaat:
Na alle ellende met Rusland hou je dit toch niet voor mogelijk ! We lachen dikwijls met derde wereld landen, maar nu doen we juist hetzelfde. Dat dit in Wallonië gepland is zal wel louter toeval zijn. Dit kan toch maar een te late 1 april-grap zijn. |
Citaat:
Dit is erg, zeer erg. |
Citaat:
Vooral moffenland en België zullen gas tekort hebben. Met nieuwe kerncentrales ipv oude én nieuwe gascentrales bestond dat probleem niet. Met dank aan Engie, de groene gekken, én de Belgische dweil. |
Citaat:
|
Allee Tineke Gazprom doet het weer. Lange tijd dacht ik laat ons die groenen het voordeel van de twijfel geven, het is uit pure lompheid en jeugdige onbezonnenheid.
Maar ik ben er van overtuigd geraakt dat het moedwillig is, zoveel debiliteit in een paar personen verzamelen is nog nooit gezien in de geschiedenis van de mensheid. Dus het moet wel moedwillig zijn. |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Lompigheid en luiheid verklaren veel. |
Tinne Van der Straeten viel ook al achterover toen ze te horen kreeg dat het Amerikaanse LNG voornamelijk geproduceerd werd met schaliegas. Het wordt echt tijd dat De Croo de Poetin en Xi liefhebbende communisten van Groen! en Ecolo uit de regering stampt.
|
Als het aan die groene sandaalschandalen ligt gaan we perfect communistisch leven. Noord Korea stijl.
Geen Russisch gas of Chinese elektriciteitscentrales (Gas of nucleair)nodig. |
Holslag is een NATO asset. De bedoeling is de VS concurrenten uit Europa kieperen. Dit soort van artikels past in die strategie. Europa dient enkel van de VS te zijn. Maar we noemen dat dan handig en zelfbedriegelijk niet 'overheersing' maar 'bondgenootschap'. Wat degenen die geen probleem zien in deze situatie misschien niet door hebben is de enorme prijs die Europa zal betalen indien het haar onafhankelijk juist verliest door enkel de VS concurrenten te weren uit Europa. In een monopolie wordt alles duurder.
Het is ook typisch dat degenen die het 'onafhankelijkheid' argument hanteren om de Europese handel met China en Rusland kapot te krijgen dat nooit doen als het op de VS aankomt, wiens controle over Europa vele malen groter is dan de invloed die Rusland en China hebben. Een controle die veel verder gaat dan de energie sector. De vraag die hierbij te weinig gesteld wordt is of zij niet juist degenen zijn die de echte verraders van Europa zijn, bereid om van ons continent een kolonie te maken. |
Het is niet mooi maar laat ons hopen dat Poetin deze nacht een dodelijk hartinfarct krijgt.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Maar zolang er landen zijn die onder druk (al dan niet waar) van bepaalde partijen, zich niet willen engageren tot een versnelde afbouw van de import van Russisch gas, zal de Poetin opvolger allicht de Poetin koers gewoon verder zetten https://www.standaard.be/cnt/dmf20220407_96329988 Citaat:
|
Citaat:
Over 10 jaar Xi ? |
Citaat:
|
Volgende stap
De volgende stap zal wel zijn dat V. Poetin Wit-Rusland volledig inlijft. Hij weet dat het regime van Loekasjenko wankel is. Een Wit-Rusland dat meer naar het Westen zou kijken, is voor de Russische dictator een nachtmerrie. De Russische troepen zullen er permanent gestationeerd worden en beide landen zullen steeds meer verstrengeld geraken, of beter nog Wit-Rusland dood gewurgd.
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:08. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be