![]() |
PS verzet zich tegen verbod op onverdoofd slachten
We zouden ons ook kunnen afvragen, in hoever die partij al doordrongen is van extreem islamitisch tuig, die geloof boven dierenwelzijn stelt en de samenleving naar hun hand zet.
https://www.hln.be/nieuws/brusselse-...hten~a718f870/ |
Tsjah, te verwachten en oh zo doorzichtig.
En niet enkel van de PS, maar ook wel van alle klagers over 'zogezegd' dierenwelzijn, maar eens in de supermarkt er zich ook geen bal van aantrekken. |
Dat flutexcuus is zo belachelijk. Een inbreker die je juwelen steelt doet daarmee ook niets mis, want je hebt je sofa , keukentafel en televisie toch nog. Je moet niet focussen op alleen die juwelen. Slechts als je huis helemaal leeg is mag je de inbreker van diefstal beschuldigen.
|
Citaat:
Gevangenissen, scholen, ... serveren alleen nog halal eten. Om te kotsen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
https://www.knack.be/nieuws/belgie/a...eck=1650020833 |
Een tijd geleden nog een onverdoofd geslacht konijn van mijn nonkel gegeten.
En lekker dat dat was! Pas op, 't beestje heeft wel een goed leven gehad. |
Citaat:
man dat ging snel, tsjakka en t was gedaan met piet konijn. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Geen Code Dierenwelzijn in Brussel uit angst dat er amendementen over onverdoofd slachten zouden kunnen ingediend worden ... Ayatollah Laaouej (PS) verzet zich.
Brussel moet dringend gedekoloniseerd worden en terug een Nederlandstalige stad. :evil: |
Tja, hier zit men met plezier met de kont omhoog om zich door de islam te laten berijden.
|
De groene dierenliefhebbers ...
|
PS verzet zich tegen verbod op onverdoofd slachten
Zal zich dat laten merken tijdens de verkiezingen in dit jaar, van PS qschiet dan niets meer over, zij hebben het genoeg uitgehangen al jaaaaaaaaare of miste ik ergens een regel?? p.s. Brusselse PS verzet zich tegen verbod op onverdoofd slachten Brussel tjah, wat zit daar nog??? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:52. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be