Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Kinderverminking (https://forum.politics.be/showthread.php?t=265376)

XenApp 26 juni 2022 00:20

Kinderverminking
 
Van de partijen in de regering heeft er de laatste 20 jaren niemand een wetsvoorstel ingediend om besnijdenissen -ook bekend als kinderverminking- tegen te gaan. Ik neem aan dat zij dit perfect normaal vinden dat zij dit niet alleen ethisch perfect aanvaardbaar vinden maar ook de belastingbetaler hiervoor willen laten opdraaien
Ik ben die mening niet toegedicht. Besnijdenis OK, maar dat wel wanneer iemand hier psychologisch matuur is en natuurlijk wanneer het medisch nodig is.



Wat is jullie mening?

Mijn mening is ouders die een besnijdenis toelaten voor de 18e verjaardag van hun kind een De Witt behandeling mogen ontvangen.

Rudy 26 juni 2022 21:08

Als een dokter een besnijdenis uitvoert moet het zijn dat het verantwoord is.

Bach 27 juni 2022 06:33

Goede vraag voor een enquête.

Er zijn zelfs mensen die niet eens willen aanvaarden dat een besnijdenis een verminking is. Hypocresie is de wereld nog niet uit.

Rudy 27 juni 2022 23:25

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Bach (Bericht 9984291)
Goede vraag voor een enquête.

Er zijn zelfs mensen die niet eens willen aanvaarden dat een besnijdenis een verminking is. Hypocresie is de wereld nog niet uit.

Vertel dat eens aan de dokters die een besnijdenis uitvoeren.

cookie monster 3 juli 2022 23:48

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door XenApp (Bericht 9983706)
Van de partijen in de regering heeft er de laatste 20 jaren niemand een wetsvoorstel ingediend om besnijdenissen -ook bekend als kinderverminking- tegen te gaan.

Kindermisbruik moet verdomd zwaar gestraft worden !!
Maar ja .... het interesseert hen niet , misdaad loont in België !!

CUFI 4 juli 2022 01:32

Mannelijke besnijdenis: meer genot bij seks, meer hygiënisch.
Vrouwelijke besnijdenis? Geen genot.

Zie vooral hoe het bij groen en die liberalen niet meer over vrouwen maar mensen gaat. De duivel is in de details.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:59.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be