Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door quercus
(Bericht 9988411)
Indien ik meen begrepen te hebben dat uw visie is dat die Palestijnse kampbewoners "gekweekt" werden voor de slacht... 8O
|
De Palestijnse Vluchtelingenkampen zijn kwekerijen voor subsidies en VN geldfuiken. Dat er regelmatig geslacht wordt staat ook buiten kijf.
Citaat:
in ieder geval dat die "vrije neger" die bij ons rondloopt kan neergeknald worden flink betalende jagers... 8O, tja... dan heeft u gelijk. Zo had ik het nog niet bekeken 8-)
|
Dat klinkt als een geniaal plan. Iedereen met geldige papieren in Europa krijgt een chip ingeplant, en die chip zorgt ervoor dat vergunde jagers hun wapen niet kan afgaan indien een chipdrager in de vuurlijn komt.
Jagers die illegalen willen schieten, die moeten dus hun vuurwapen laten aanpassen, en een jachtlicentie kopen+ kopgeld betalen.
Overheid, 3 vliegen in 1 klap. Minder illegalen, minder ontevreden jagers en meer geld in kas om te verspillen.
|