![]() |
Euro in vrije val
De Euro blijft dalen
vandaag 1,02 $ voor 1 € misschien een moment om beide munten aan elkaar te koppelen dat is toch het ultieme einddoel |
Citaat:
1,004 $ = 1 € |
Citaat:
We moeten zorgen dat we terug een sterke munt krijgen, nu betalen we een pak meer voor onze olie. ECB moet stoppen met onze geldontwaarding. |
Ik heb nog wat dollars over van mijn reis naar New York.
Dan is nu het moment om mijn dollars te wisselen voor euro's of kan ik best nog wat wachten? |
Hoogstwaarschijnlijk zal de euro blijven dalen ten opzichte van de Amerikaanse dollar. Er is intussen zelfs pariteit bereikt.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
We hebben dat te danken aan de onwetendheid en misdadige koppigheid van Madame Christine Lagarde. We zitten zowel in de USA als in de EU met een aanzienlijke inflatie. De Amerikanen reageren en trekken hun rentevoet op. De ECB vertikt het. Vergelijk maar eens de basisrentevoet van de Federal Reserve Bank met die van de ECB. Dan weet je genoeg.
|
Citaat:
Anderzijds gaat de ECB haar boekje oogluikend al een tijdje te buiten, want het mandaat is enkel, in tegenstelling tot de Fed, een inflatie-target van 2%... Rentevoet moet omhoog, maar politiek gezien, zou een deel van Zuid-Europa dan eigenlijk nog meer aan een opkoopprogramma van hun Staatsobligaties moeten. En het andere nadeel van de Eurozone is natuurlijk de economische 'oorlog' met de expansiebeluste Rusland, waar ze voor hun energie eigenlijk gewoon van afhankelijk zijn, dit weten de markten natuur ook. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Euro heeft net een dipje van 0,9% gekregen en onder de 1 dollar
ff snel plakken Citaat:
|
Citaat:
https://finviz.com/futures_charts.ashx?t=6E&p=m1 Het is van 2003 geleden, de kortstondige bodems toen waren 0.85. Anders gezegd: het is HET moment op euro's te KOPEN. Net als olie in 2020, door de nazi coup in de economie. Er waren hier onderwerpen die stelden dat ze geld toegaven als je olie kocht haha. Olie ging niks meer waard zijn. Kijk nu. Dat is het typerend verhaal in beleggerswereld. |
Bijna alle textiel, electronica en alles soorten bazar komen uit China. Dat worden serieuze prijsstijgingen. Alles wordt in USD verhandeld.
|
Citaat:
|
Citaat:
En die weegt vooral op ... de federale regering. |
Ik ben nu zo een 10 jaar bezig met vanalles te hamsteren, door lessen geleerd in 2010, en nog geen moment spijt gehad. Staat hier vol, maar het is mijn vrijheid en onafhankelijkheid. Dat de nazi's terug prijzen gingen omhoog pushen, was compleet voorspelbaar.
2000-2010 banken boetes geven als ze niet genoeg spaargeld / nieuw geld uitlenen. 2010-2020 banken premies geven als ze geld NIET uitlenen. 2020+ banken boetes geven als ze niet genoeg spaargeld / nieuw geld uitlenen. Corona, Oekraine, gewoon de uitleggen die ze bedachten voor de prijsstijgingen. |
Citaat:
U gebracht door liberalen en christen-demo's. dank u. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:51. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be